EN | PL
Okna gotowe już na trzech piętrach OVO Wrocław

Okna gotowe już na trzech piętrach OVO Wrocław

  Piętra hotelu DoubleTree by Hilton oraz piętro, na którym znajdą się biura OVO Wrocław, mają już zamontowane wszystkie okna. Wielofunkcyjny kompleks robi coraz większe wrażenie.

Obecnie na budowie OVO Wrocław pracuje 380 osób. Zadaniem większości z nich jest wykończenie wnętrz wielofunkcyjnego kompleksu, w którym znajdą się m.in. luksusowe apartamenty i penthouse’y, ekskluzywne biura i pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton.

Część prac obywa się na elewacji budynku. Na pierwszym i drugim piętrze – to tu będą zlokalizowane pokoje hotelu – zamontowane są już wszystkie okna. Podobnie piętro wyżej, na którym nowoczesne firmy znajdą dla siebie jedynego rodzaju biura.

Z kolei na piętrze czwartym – tu powstają apartamenty OVO Wrocław – trwa montaż stolarki okiennej, która jest gotowa w połowie. Piętro wyżej – również apartamentowe – ma stolarkę okienną gotową w 20%.

- Rozpoczęliśmy montaż okien na parterze OVO Wrocław od strony ul. Podwale. Tutaj też ruszyły prace przy układaniu chodników – mówi Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław. – Duże wrażenie robi elewacja budynku, którą w 85% pokrywa biały Corian.

Dzięki trwałemu i estetycznemu Corianowi zaokrąglona bryła OVO Wrocław nabiera gładkości oraz miękkości.

Generalnym wykonawcą prac jest renomowana firma Eiffage Polska Budownictwo S.A. Prace nad OVO Wrocław prowadzone są w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Prace postępują zgodnie z harmonogramem.

OVO Wrocław będzie gotowe w 2016 roku.

Video Photo Contact Search apartments