EN | PL
Wulkany wyrastają z sufitów OVO Wrocław

Wulkany wyrastają z sufitów OVO Wrocław

Świetliste wulkany, czyli lampy o oryginalnych kształtach i różnych rozmiarów, pokrywają dużą powierzchnię sufitów apartamentowca. Na budowie OVO Wrocław trwają intensywne prace wykończeniowe.

Obecnie na budowie OVO pracuje 420 osób. Znajdują się na każdej z dziewięciu kondygnacji, skupiając się na wykańczaniu wnętrz. Na kondygnacji -2 główna kuchnia pięciogwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton jest w dużej części gotowa. Rozpoczął się tam montaż technologii i sprzętu. W sali balowej trwa montaż sufitu, a na nich świetlistych wulkanów. To nietypowe lampy w kształcie wulkanicznej góry, tyle że w tym przypadku odwróconej. Wulkany w dużej części zdobią już hotelowe lobby i restaurację na parterze. Tutaj także trwają prace płytkarskie w drugiej, mniejszej kuchni. Rozpoczął się również montaż wind. Fasada parteru jest w całości gotowa, a wysokie szklane witryny punktów handlowo-usługowych robią duże wrażenie.

 

Duże postępy widać na piętrze 1 i 2, gdzie znajdują się hotelowe pokoje. Trwa wykańczanie sufitów, tapetowanie, a pracownicy układają wykładziny. Montowane są także drzwi. Podobne prace prowadzone są w części apartamentowej, czyli na piętrach 4, 5 i 6. - Zostały zamontowane niemal wszystkie okna, a elewacja prawie w całości pokryta jest już Corianem – mówi Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław. Budynek z apartamentami na sprzedaż i ekskluzywnymi biurami robi wrażenie od strony ul. Traugutta, gdzie nie ma już rusztowania. Prace postępują zgodnie z harmonogramem. OVO Wrocław będzie gotowe w 2016 roku.

Video Photo Contact Search apartments