EN | PL
OVO Wrocław bohaterem wydania „Builder Exclusive”

OVO Wrocław bohaterem wydania „Builder Exclusive”

Na rynku wydawniczym właśnie ukazało się wydanie magazynu „Builder Exclusive”, wiodącego miesięcznika dla budownictwa, architektury i biznesu. Prace  nad nim trwały wiele miesięcy, ale wydawca w całości przybliża futurystyczny kompleks OVO Wrocław. Wyjątkowość, unikatowość, dbałość o jakość wykończenia i wszystkie detale architektoniczne potwierdzają, że już przed otwarciem budowla to wzór obiektu typu mixed-use.

O procesie powstawania inwestycji na łamach magazynu opowiada cały sztab profesjonalistów zaangażowanych w realizację unikatowego projektu: Asaf Gottesman – architekt koncepcyjny, Ron Ben Shahar - partner zarządzający Angel Poland Group i jeden z inwestorów OVO Wrocław, Shuckie Ovadiah – inwestor i dyrektor zarządzający obiektu, Zbigniew Zajączkowski – prezes zarządu Eiffage, czyli wykonawcy inwestycji, architekt Piotr Bury – dyrektor wrocławskiego biura JSK Architekci, a o Corianie opowiada Robert Dawidowicz. Recenzentów i osób przedstawiających multifunkcyjny obiekt jest znacznie więcej.

 

Przyjrzymy się obszernym materiałom od inwestorów i generalnego wykonawcy, a także poznamy zaawansowane technologie i elementy, które decydują o końcowym kształcie oryginalnej wizji pomysłodawców projektu. Dowiemy się też, dlaczego OVO Wrocław jest doskonałym przykładem urzeczywistnienia futurystycznych koncepcji i wizji twórców. Drugiego takiego obiektu w Polsce nie ma, a co najważniejsze cały ma służyć mieszkańcom i turystom przebywającym we Wrocławiu.

 

- Za sprawą marzeń inwestora, kreatywności architekta oraz dzięki odwadze twórców, stolica Dolnego Śląska i wszyscy mieszkańcy Wrocławia zyskali nowe miejsce o wielu funkcjach. Takiego projektu na mapie południowo-zachodniej Polski jeszcze nie było. Cieszymy się, że branża szybko to dostrzegła – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

 

Zapraszamy do lektury online

Video Photo Contact Search apartments