EN | PL
Przedstawiciele OVO o projektach mixed use. Branżowa konferencja

Przedstawiciele OVO o projektach mixed use. Branżowa konferencja

W OVO Wrocław, w przestrzeniach hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw, odbyła się konferencja „Projektowanie i aranżacja przestrzeni biurowych, optymalne rozwiązania, współpraca z inwestorem, trendy rynkowe”. Nie mogło na niej zabraknąć przedstawicieli OVO Wrocław.

 

W konferencji udział wzięli Ewa Omasta, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu OVO Wrocław, oraz architekt Piotr Bury, projektant prowadzący OVO Wrocław. Ewa Omasta mówiła o koncepcji budynku łączącego luksusowe apartamenty, biura klasy A+, pięciogwiazdkowy hotel, a także różnego rodzaju usługi na najwyższym poziomie. OVO Wrocław to nowoczesny obiekt typu mixed use. Jest doskonałym przykładem nowoczesnego trendu łączenia różnych funkcji i usług w spójny, przemyślany sposób, dostosowany do oczekiwań najbardziej wymagających. Futurystyczna forma architektoniczna jest doskonałym dopełnieniem całości – podkreśla Ewa Omasta.

 

Z kolei Piotr Bury przedstawił założenia projektu oraz opowiedział o poszczególnych etapach jego realizacji. Pozostali uczestnicy konferencji poruszali w swych wystąpieniach istotne kwestie związane z realizacją procesów inwestycyjnych. Tadeusz Jachowicz, dyrektor regionalny CEE i dyrektor GLEEDS Polska, mówił o odpowiedzialności oraz partnerskiej współpracy różnych podmiotów zaangażowanych w inwestycję i jej znaczeniu dla efektu końcowego. Jarosław Solima, Key Account Manager Kinnarps Polska, przedstawił koncepcję activity-based working w kontekście trendów wpływających na współczesne środowisko pracy. Natomiast Jacek Muzyka z Alufire, Daniel Kaczmarek z Ceramiki Paradyż oraz architekt Marek Cieśla mówili o najnowszych trendach w projektowaniu i rozwiązaniach technologicznych związanych z aranżacją wnętrz biurowych.

 

Po zakończeniu konferencji uczestnicy skorzystali również z okazji do zwiedzenia całego kompleksu OVO Wrocław.

Konferencja odbyła się w przestrzeniach konferencyjnych hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw 15 września 2016 roku. 

Video Photo Contact Search apartments