EN | PL
Stacjonarny sklep Sugarfree & Cardio Bunny w Ovo Wrocław

Stacjonarny sklep Sugarfree & Cardio Bunny w Ovo Wrocław

Mija już prawie pół roku od Wielkiego Otwarcia Butiku Sugarfree & Cardio Bunny w Ovo Wrocław. Wydarzenie miało miejsce 22.10.2018 roku.

Sugarfree i Cardio Bunny są polskimi markami chętnie wybieranymi przez gwiazdy, stąd też nie mogło ich zabraknąć  na otwarciu jedynego we Wrocławiu stacjonarnego sklepu. Wśród prawie 200 gości imprezy znalazły się: Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Wiktoria Gąsiewska, Natalia Siwiec, Paulina Sykut - Jeżyna, Dominika Grosicka, Agnieszka Jastrzębska, Agnieszka Hyży oraz Edyta Herbuś.

Sugarfree to marka szyjąca sukienki z miłości do kobiet. Wyroby produkowane są w Polsce z wysokiej jakości tkanin sprowadzanych z Hiszpanii oraz Włoch. Są to sukienki na każdą okazję, figurę czy porę roku. Nic więc dziwnego, że są tak chętnie wybierane przez gwiazdy na oficjalne wyjścia, jak i prywatne okazje. W nowym Butiku Sugarfree w Ovo Wrocław każda z Pań może poczuć się jak gwiazda.

Dla aktywnych i ceniących sobie wygodę oraz aktywny styl życia polecamy odzież sportową Cardio Bunny.

Sklep Sugarfree & Cardio Bunny idealnie wpasowuje się w klimat Ovo Wrocław. Jest miejscem, gdzie każda klientka czuje się ważna, piękna i wyjątkowa. Bardzo się cieszymy, że dołączyli do nas. 

Video Photo Contact Search apartments