EN | PL
Etno Cafe w OVO Wrocław w nowym rozmiarze

Etno Cafe w OVO Wrocław w nowym rozmiarze

O 130 metrów kwadratowych powiększy się Etno Cafe w OVO Wrocław. W nowej przestrzeni znajdzie się klimatyczny wine bar, strefa koncertów i wystaw. To będzie największy lokal tej marki w Polsce.

Multimedialna przestrzeń, doskonała nie tylko na długie rozmowy przy aromatycznej kawie czy spotkania biznesowe, ale również na ciekawe spędzanie wolnego czasu – tak już wkrótce będzie wyglądała powiększona kawiarnia Etno Cafe w OVO Wrocław.

Będzie to możliwe dzięki połączeniu działającego od ubiegłego roku lokalu z sąsiadującą z nim przestrzenią, która jest obecnie przygotowywana do otwarcia. Dzięki temu będzie to największa kawiarnia Etno Cafe w Polsce.

Bardzo nas cieszy, że tak lubiana kawiarnia rozwija się i przyciąga coraz więcej gości mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.Oznacza to, że jest to miejsce, gdzie intensywnie toczy się miejskie życie, a osoby które je odwiedzają cenią sobie nie tylko smak wybornej kawy, ale również możliwość miłego spędzenia czasu w niebanalnych wnętrzach OVO.

Etno Cafe jest kultową wrocławską kawiarnią, gdzie można napić się aromatycznej kawy z Etiopii, Brazylii czy Rwandy. Serwowane są tu również śniadania i desery oraz lunche. Firma samodzielnie wybiera plantacje, sprowadza zielone ziarno, a następnie wypala je we Wrocławiu - bez pośpiechu, z uwagą i pasją. Świeża kawa trafia do kawiarni, gdzie zostaje zaparzona jedną z wybranych przez gości metod: espresso, aeropress, drip, chemex. W Polsce działa już dziewięć kawiarni Etno Cafe.

Video Photo Contact Search apartments