EN | PL
 Kamień Milowy w budowie OVO Wrocław

Kamień Milowy w budowie OVO Wrocław

 OVO Wrocław wraz z pięciogwiazdkowym hotelem DoubleTree by Hilton wspiął się ponad poziom gruntu. To moment przełomowy, dlatego w środę 22 października budowa na chwilę stanęła. Inwestorzy OVO, m.in. Shuckie Ovadiah i Ron Ben Shahar wspólnie z prezydentem Wrocławia Rafałem Dutkiewiczem, przedstawicielami Urzędu Miejskiego i sieci Hilton Worldwide, przyjaciółmi, podwykonawcami i partnerami, przyszłymi mieszkańcami OVO i wieloma znakomitymi gośćmi wzięli udział w imprezie nazwanej kamieniem milowym w realizacji OVO Wrocław.

OVO Wrocław jest odbiciem energii Wrocławia. Dla miasta oznacza korzyści ekonomiczne, prestiż oraz realizację idei przyjaznej i wielokulturowej europejskiej metropolii. Ma także szansę być jednym z nowych symboli i wizytówek Wrocławia. Dlatego budowie OVO Wrocław towarzyszą ogromne emocje, co dało się także wyczuć podczas uroczystości. W czasie wspólnego świętowania nie mogło zabraknąć niespodzianek, symbolicznej lampki szampana oraz pięknej interpretacji „Milestones” Miles’a Davis’a w wykonaniu Tomasz Jędrzejewski Quarter.

Dziękujemy Gościom za obecność i wspólne świętowanie. To była naprawdę wyjątkowa chwila. Po uroczystości budowa ponownie ruszyła. Codziennie 150 robotników pracuje na kilku kondygnacjach równocześnie, a we wznoszeniu konstrukcji pomagają cztery dźwigi. Jak mówi Asaf Gottesman, architekt koncepcyjny OVO Wrocław na świecie trudno o podobny plac budowy. Całość przypomina współczesny taniec, którym kieruje niemal poetycki porządek. To robi wrażenie.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu