EN | PL
Powstaje drugie piętro Hiltona

Powstaje drugie piętro Hiltona

Gotowe jest 10% stropu nad pierwszym piętrem. To jednocześnie jedna dziesiąta część podłogi drugiego piętra, na którym znajdą się pokoje hotelu DoubleTree by Hilton. Konstrukcja OVO nie przestaje wzrastać.

Na budowie pracuje 150 robotników. Główne prace to zbrojenie i betonowania ścian i stropów na coraz wyższych kondygnacjach. Równocześnie powstają ściany działowe, szyby windowe i klatki schodowe.
Nad parterem jest już gotowe 65% stropu. To podłoga pierwszego piętra. Nad nim z kolei – od strony ul. Podwale – powstało już 10% stropu, czyli jedna dziesiąta podłogi piętra 2. Te dwie kondygnacje są zarezerwowane dla pokoi hotelu DoubleTree by Hilton.
- Równolegle trwają prace na wszystkich poziomach. Na kondygnacji -2 gotowe są już ściany działowe i obecnie budowane są już na poziomie -1. Na bieżąco powstają także klatki schodowe. Sukcesywnie będziemy wspinali się coraz wyżej – mówi Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław.
Na podziemnych kondygnacjach znajdzie się m.in.: kasyno, sala balowa, centrum fitness z basenem, hotelową kuchnię oraz pomieszczenia techniczne.
Budowa OVO Wrocław wznosi się już wysoko ponad ogrodzenie. Prace postępują zgodnie z planem.

Generalnym wykonawcą prac jest renomowana firma Eiffage Polska Budownictwo S.A. Prace nad OVO Wrocław prowadzone są w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę.
OVO Wrocław będzie gotowe w 2016 roku.
 

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu