EN | PL
OVO najbardziej luksusowe według „Wyborczej”

OVO najbardziej luksusowe według „Wyborczej”

Inwestycja OVO Wrocław zdeklasowała konkurencję i zajęła pierwsze miejsce w rankingu najbardziej luksusowych apartamentów, który przygotowała „Gazeta Wyborcza”. „To zupełnie nieznana dotąd w Polsce forma apartamentowca, zarówno jeśli chodzi o formę, jak i funkcje” – napisał autor tekstu.

Ranking luksusowych apartamentów pojawił się w prestiżowym „Magazynie Świątecznym” sobotniej „Gazety Wyborczej” i na stronie http://wyborcza.pl/magazyn/1,142070,16969753.html. Andrzej Fedorowicz, autor artykułu, dostrzegł, że futurystyczny kompleks, który wyrasta w centrum Wrocławia różni się od inwestycji prowadzonych w kraju (w zestawieniu wzięły udział tylko polskie inwestycje):

„Szczególną uwagę warto jednak zwrócić na zwycięzcę tego rankingu - wrocławskie OVO. To zupełnie nieznana dotąd w Polsce forma apartamentowca, zarówno jeśli chodzi o formę, jak i funkcje. Czy przetrze szlaki następnym, podobnym inwestycjom?” – napisał.

Przy opracowywaniu rankingu luksusowych apartamentów „Gazeta Wyborcza” wzięła pod uwagę 23 parametry, m.in.: lokalizację (bliskość centrum), bezpieczeństwo, jakość części wspólnych czy usługi dodatkowe, które szczególnie wyróżniają projekt na tle innych. Konkurowały ze sobą aż 22 inwestycje, a OVO wyprzedził wszystkie, uzyskując przy tym ogromną przewagę.

OVO Wrocław zdobył 33 punkty. To aż cztery więcej od drugiej w rankingu inwestycji, Drewnianej 9 w Warszawie. Warto zauważyć, że trzecie miejsce zajęły ex aequo – zdobywając po 27 punktów – inwestycje w Warszawie i we Wrocławiu. To ogromne wyróżnienie dla OVO i dowód na to, że oferta dla naszych mieszkańców jest przygotowana i realizowana na najwyższym poziomie. Odważną wizję i największy luksus docenili niezależni eksperci z „Gazety Wyborczej”. Jak czytamy, OVO „trudno porównać z czymkolwiek dotąd istniejącym” i jeszcze, że nasza propozycja brzmi „najbardziej odjazdowo”, m.in. dlatego, że:

„OVO proponuje lokatorom salę balową oraz dostęp do kasyna, które będzie się mieścić w położonym w tym samym kompleksie hotelu. Mieszkańcy OVO będą też mogli korzystać z hotelowej obsługi do sprzątania swych apartamentów, a także prania, prasowania i zamawiania dań z restauracji. Właściciele najdroższych penthouse'ów będą mogli otrzymać je prosto do jadalni za pomocą specjalnych wind”.

 

Cały tekst można przeczytać na stronie: http://wyborcza.pl/magazyn/1,142070,16969753.html.

Gazeta Wyborcza
Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu