EN | PL
Biura na sprzedaż. Niecodzienna oferta OVO Wrocław

Biura na sprzedaż. Niecodzienna oferta OVO Wrocław

Lokalizacja w centrum miasta, doskonałe wykończenie wnętrz, podziemny parking - kompleks OVO Wrocław zaoferował sprzedaż biur w najwyższym standardzie A+. W krótkim czasie sprzedano 20% z nich. Do zakupu zachęca wyjątkowe otoczenie - w kompleksie znajdą się apartamenty, penthouse’y i pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton.

Biura na sprzedaż to prawdziwa rzadkość. Krzysztof Jabłoński z Iglica Nieruchomości zauważa, że OVO Wrocław zdecydowanie się tutaj wyróżnia. - Takie powierzchnie mogą być traktowane jako siedziba własnej firmy, ale również jako produkt buy-to-let, czyli do wynajmowania. Wybór odpowiedniej lokalizacji i budynku daje szansę na stabilne dochody - mówi.

Pomieszczenia zostaną zaprojektowane zgodnie ze wskazówkami właściciela. Bezpośredni dostęp do części wspólnej kompleksu, pozwoli w krótkim czasie dostać się do części handlowej, kawiarni i restauracji. W tej ostatniej pojawi się możliwość zorganizowania konferencji w przyjemnym, kameralnym stylu.

Biuro w OVO Wrocław to również wiele udogodnień. Kontrahenci i pracownicy będą mogli przenocować w pięciogwiazdkowym hotelu DoubleTree by Hilton, a w wolnej chwili korzystać z uroków spa, basenu czy kasyna. W każdym przypadku wystarczy tylko zjechać windą. Miłośników sportu na świeżym powietrzu ucieszy bliskość Parku Słowackiego, który jest idealnym miejscem na spacery czy jogging.

- W OVO Wrocław wszystko jest dopracowane i wzajemnie się uzupełnia - mówi Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu OVO Wrocław. Przedstawiciel firmy przewiduje, że biura będą wybierane przez firmy dynamiczne, innowacyjne i kreatywne - takie, które oferują unikatowy produkt i usługi.

W ofercie pozostały jeszcze 23 lokale. Większość z nich o powierzchni ok. 100 mkw., ale przewidziane są również dużo większe jednostki. Kompleks będzie miał w sumie 9 kondygnacji (w tym 2 podziemne). Obecnie betonowa konstrukcja budynku sięga 5 piętra. Budowa zakończy się w 2016 roku.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu