EN | PL
Okna Hiltona Zamontowane

Okna Hiltona Zamontowane

 Zakończył się montaż okien na pierwszym i drugim piętrze, czyli tam, gdzie zlokalizowane będą pokoje hotelu DoubleTree by Hilton. Na obu kondygnacjach gotowe są też ściany działowe. Trwa budowa OVO Wrocław.

Obecnie na placu budowy pracuje ok. 370 osób. Z czterech żurawi zdemontowane zostały już trzy. Ostatni dźwig pomoże w transporcie urządzeń instalacyjnych na dach OVO Wrocław, a po zakończeniu pracy również zostanie zdemontowany.

Podziemne kondygnacje są w dużej części gotowe. Obecnie trwa już nawet kafelkowanie kuchni hotelu DoubleTree by Hilton na poziomie -2. Na parterze montowana jest fasada budynku, a we wnętrzach trwają prace instalacyjne.

Pierwsze i drugie piętro, na którym znajdzie się 189 hotelowych pokoi, gotowe ma nie tylko ściany działowe, ale też okna i instalację elektryczną, wodną i kanalizacyjną. Obecnie trwa tam montaż instalacji klimatyzacyjnej. Ściany gotowe są również na piętrze trzecim – biurowym – na którym rozpoczął się właśnie montaż okien.

- Powyżej na kondygnacjach mieszkalnych powoli zbliżamy się do zakończenia murarki ścian działowych. Równolegle postępuje tutaj montaż instalacji i prace tynkarskie – mówi Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław.

Generalnym wykonawcą prac jest renomowana firma Eiffage Polska Budownictwo S.A. Prace nad OVO Wrocław prowadzone są w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Prace postępują zgodnie z harmonogramem.

OVO Wrocław będzie gotowe w 2016 roku.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu