EN | PL
Drewniane okna na piętrze mieszkalnym

Drewniane okna na piętrze mieszkalnym

Dopiero zakończył się montaż okien na piętrach hotelu DoubleTree by Hilton – pierwszym i drugim – a już montowane są drewniane okna na piętrze czwartym. To pierwsza z trzech kondygnacji mieszkalnych, na której znajdą się apartamenty OVO Wrocław. 

Z zewnątrz tego nie widać, ale na wszystkich kondygnacjach OVO Wrocław trwają intensywne prace. Na piętrach podziemnych trwają prace wykończeniowe – tynkowane są sale centrum konferencyjnego i trwa kafelkowanie ścian potężnej kuchni hotelu DoubleTree by Hilton.

- Obecnie na budowie pracuje ok. 370 osób i jeden dźwig, którego podstawa znajduje się na kondygnacji -2. Żuraw zostanie niedługo zdemontowany i wówczas rozpoczniemy pełne wykańczanie kondygnacji podziemnych – mówi Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław.

Najniższe piętra – pierwsze i drugie – mają już ściany działowe, instalacje elektryczną, wodną i kanalizacyjną. W wielu oknach wstawiono już także szyby. Na trzecim piętrze – przeznaczonym na biura – trwa montaż okien.

Na piętrach mieszkalnych – piąte i szóste – kończy się murowanie ścian działowych. Ściany gotowe są na czwartym piętrze, gdzie rozpoczął się już montaż drewnianych okien oraz powstaje izolacja tarasów.

Generalnym wykonawcą prac jest renomowana firma Eiffage Polska Budownictwo S.A. Prace nad OVO Wrocław prowadzone są w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Prace postępują zgodnie z harmonogramem.

OVO Wrocław będzie gotowe w 2016 roku.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu