EN | PL
70% corianu już na elewacji

70% corianu już na elewacji

Elewacja OVO Wrocław staje się jeszcze bardziej obła i gładka. Corian, biały materiał o niezwykłych właściwościach, pokrywa już prawie trzy czwarte jej powierzchni.

Corian jest materiałem ekologicznym, trwałym, a przy tym wyjątkowo estetycznym. Dzięki niemu OVO Wrocław uzyska swój nietypowy, zaokrąglony kształt, a jednocześnie nabierze lekkiej elegancji. Obecnie 70% corianu jest już zamontowana na elewacji.

Na budowie pracuje 370 osób. Większość prac prowadzona jest we wnętrzach budynku. Na kondygnacjach podziemnych trwa wykańczanie pomieszczeń, w tym tynkowanie sal konferencyjnych oraz kafelkowanie ogromnej kuchni hotelu DoubleTree by Hilton.

Również na piętrach hotelowych – pierwszym i drugim – trwa wykańczanie pomieszczeń. Na piętrze czwartym, czyli najniższym z trzech pięter apartamentowych, montowana jest drewniana stolarka okienna.

- Tutaj rozpoczęło się także wykańczanie pomieszczeń. Z kolei na piętrze piątym i szóstym kończymy murować ściany działowe i niedługo rozpoczniemy prace instalacyjne – mówi Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław.

Generalnym wykonawcą prac jest renomowana firma Eiffage Polska Budownictwo S.A. Prace nad OVO Wrocław prowadzone są w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Prace postępują zgodnie z harmonogramem.

OVO Wrocław będzie gotowe w 2016 roku.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu