EN | PL
OVO się bieli

OVO się bieli

 Elewacja OVO Wrocław jest już w trzech czwartych pokryta Corianem, który nadaje futurystycznemu kompleksowi zaokrąglony i miękki kształt. Intensywne prace trwają wewnątrz budynku.

Na budowie pracuje 370 osób – większość we wnętrzach budynku. Na kondygnacjach podziemnych gotowe są wszystkie pomieszczenia, a teraz prowadzone są prace wykończeniowe. Podobnie na kondygnacjach nadziemnych. Pierwsze i drugie piętro ma wydzielone pokoje pięciogwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton, które są obecnie wykańczane. Tutaj też montowane są okna.

Na piętrze czwartym postępuje montaż drewnianej stolarki okiennej, a na piętrze piątym i szóstym generalny wykonawca jest na finiszu prac murarskich.

Potężne wrażenie OVO Wrocław robi z zewnątrz. Trwały, ekologiczny i wyjątkowo estetyczny Corian pokrywa aż 75% elewacji budynku. To jeszcze nie jest efekt końcowy, ale OVO już teraz działa na zmysły.

Generalnym wykonawcą prac jest renomowana firma Eiffage Polska Budownictwo S.A. Prace nad OVO Wrocław prowadzone są w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Prace postępują zgodnie z harmonogramem.

OVO Wrocław będzie gotowe w 2016 roku.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu