EN | PL
Kto szuka luksusowego biura?

Kto szuka luksusowego biura?

 Luksusowe powierzchnie biurowe są poszukiwane przez firmy, którym zależy przede wszystkim na prestiżu i usługach dodatkowych o najwyższym standardzie. Przedsiębiorcy są wybredni. Przed finalizacją umowy sprawdzają wszystko, od możliwości wykończenia wnętrz, aż po drogę, którą będą wchodzić ich klienci, i to, jak zostaną przywitani.

 

Rynek nieruchomości biurowych w Polsce kwitnie, a ekskluzywne powierzchnie klasy A mają coraz większy w nim udział. Większość biur przeznaczonych jest na wynajem, a sprzedaż pozostaje na rynku wyjątkiem. Przykładowo we Wrocławiu zaledwie 9% dostępnej powierzchni biurowej można kupić, w tym w OVO Wrocław. W kompleksie znajduje się 28 biur, z czego wykupionych zostało już sześć lokali. Jakie firmy szukają dla siebie miejsca w futurystycznym kompleksie?


­- To głównie kancelarie prawne i finansowe oraz przedsiębiorstwa z branży usług medycznych. Zainteresowane są też firmy z sektora IT, reklamy i multimediów – mówi Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu OVO Wrocław. – Do naszego biura sprzedaży przychodzą również klienci inwestycyjni.

Aby powierzchnia biurowa otrzymała klasę A, musi spełnić wiele restrykcyjnych wymogów, można tu wymienić m.in. doskonałą jakość wykończenia wnętrz, najlepszą lokalizację z łatwym dojazdem, klimatyzację, ponadprzeciętną wysokość pomieszczeń. Jednak co jest największym magnesem przyciągającym firmy?


- Z naszych doświadczeń wynika, że największe znaczenie mają usługi dodatkowe. To wyróżnia daną inwestycję spośród reszty. OVO Wrocław jest pod tym względem jedyny w swoim rodzaju. Właściciele biur będą mogli korzystać ze wszystkich funkcji budynku, a także usług typu concierge – mówi Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu OVO Wrocław. W budynku znajduje się m.in. pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton, restauracja, kawiarnia, centrum konferencyjne, klub fitness z basenem, lokale handlowo-usługowe z półki premium, a nawet kasyno – całość oczywiście dostępna dla właścicieli biur. ­– Tutaj wszystko się wzajemnie uzupełnia, dzięki czemu OVO zapewnia najwyższy poziom luksusu i gwarantuje prestiż samego miejsca – dodaje.

 

Klienci OVO pytają również o to, jak odbywa się komunikacja w budynku, którędy będą wchodzić ich goście i zwracają uwagę, gdzie i jak będą witani na samym początku. Powierzchnie biurowe OVO oferują więcej niż typowe biura klasy A, w tym 24-godzinny dostęp, wejście przez osobną klatkę schodową i prestiżowe lobby, co jest gwarancją odpowiedniego powitania klientów.

Funkcje oraz usługi OVO Wrocław będą dostępne zarówno dla właścicieli firm, jak ich partnerów, a także pracowników. To buduje solidny wizerunek. Klienci chcą współpracować z takimi firmami, a pracownicy szukają w nich miejsca dla siebie. Lokalizacja w pobliżu wrocławskiego Rynku, Galerii Handlowej i Parku Słowackiego jest dodatkowym atutem.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu