EN | PL
Dach OVO Wrocław prawie gotowy

Dach OVO Wrocław prawie gotowy

 Cały kompleks OVO Wrocław tętni pracą, z których większość prowadzona jest wewnątrz budynku. Ale również na zewnątrz widać ogromne postępy. Do zakończenia corianowej elewacji pozostało już niewiele, a dach kompleksu jest gotowy w 90%.

Blisko 400 osób pracuje na wszystkich dziewięciu kondygnacjach OVO Wrocław, a także na dachu wielofunkcyjnego kompleksu. Większość prac polega na wykończeniu wnętrz.

Na kondygnacjach podziemnych zakończyło się kafelkowanie głównej kuchni pięciogwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton, a także innych pomieszczeń technicznych. Obecnie wstawiane są tam potężne komory chłodnicze.

Pietra hotelowe – pierwsze i drugie – mają gotowe okna i trwają tam prace wykończeniowe. Na piętrach trzecim i czwartym kończy się tynkowanie. Na wyższych kondygnacjach trwa montaż stolarki okiennej, a równolegle postępują prace tynkarskie.

­- Wykonane zostały przyłącza wodne i kanalizacyjne, a w najbliższym czasie planujemy wykonanie przyłącza ciepłowniczego – mówi Marcin Kaznowski, manager projektu OVO Wrocław. – Do końca zbliżają się prace na dachu, który jest już gotowy w 90%.

Miękka bryła OVO Wrocław robi ogromne wrażenie z lotu ptaka.

Zobacz film:

 

 

Generalnym wykonawcą prac jest renomowana firma Eiffage Polska Budownictwo S.A. Prace nad OVO Wrocław prowadzone są w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Prace postępują zgodnie z harmonogramem.

 

OVO Wrocław będzie gotowe w 2016 roku.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu