EN | PL
Ovo Wrocław. Hilton wraca do unikatowego projektu

Ovo Wrocław. Hilton wraca do unikatowego projektu

Niemal 50 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, 110 tysięcy ton stali użytej przy konstrukcji, 9-kondygnacyjna multifunkcjonalna bryła, 1150 osób zatrudnionych przy mającej trwać 2 lata budowie budowie, 200 pokoi w hotelu DoubleTree by Hilton, apartamenty, powierzchnia handlowa, biura i wewnętrzny ogród. OVO to unikatowa konstrukcja na mapie powstających we Wrocławiunieruchomości.

To także najbardziej oczekiwana przez wrocławian inwestycja, budząca ogromne zainteresowanie. OVO to projekt, którego oficjalny start - za sprawą pozyskania pełnego finansowania - właśnie staje się faktem.

Autorzy projektu OVO Wrocław, Asaf Gottesman i Ami Szmelcman z uznanej na świecie pracowni Gottesman-Szmelcman Architecture, specjalizują się w projektach innowacyjnych i perfekcyjnie wpisanych w wybrane dla nich otoczenie. Zajmując rozległą parcelę u zbiegu ulic Traugutta, Krasińskiego i Podwale, multifunkcjonalne OVO stanie się nowym sercem miasta - jego rdzeniem i centralnym punktem. 9-kondygnacyjny budynek połączy 200 luksusowych pokoi hotelowych oraz zaplecze konferencyjne i salę balową pięciogwiazdkowego DoubleTree by Hilton na pięciu poziomach, 140 apartamentów na trzech poziomach części mieszkalnej, powierzchnię handlową i biurową.

money.pl
Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu