EN | PL
Więcej osób na budowie OVO Wrocław

Więcej osób na budowie OVO Wrocław

W ekipie budowlanej przybyło kilkudziesięciu fachowców, którzy pracują nad wykańczaniem wnętrz. Prace nad realizacją apartamentów i penthouse’ów OVO Wrocław postępują intensywnie naprzód.

Na budowie pracuje obecnie aż 450 osób. Na najniższej kondygnacji -2 część tej ekipy pracuje nad realizacją ekskluzywnej sali balowej. Właśnie powstaje tu sufit z niezwykłymi świetlistymi wulkanami, które będą pełnić funkcję lamp. Na tym poziomie też postępują prace technologiczne w głównej kuchni hotelu DoubleTree by Hilton.

Na parterze w części hotelowego lobby oraz restauracji prace wykończeniowe są na dość zaawansowanym etapie – w dużej części gotowy jest sufit (tu również znajdują się świetliste wulkany). Trwają też prace w drugiej, mniejszej kuchni Hiltona. Na zewnątrz zaś rozpoczęły się prace przy chodnikach i zagospodarowaniu terenu wokół luksusowego apartamentowca. Na piętrach hotelowych (1 i 2), gdzie zlokalizowane są pokoje pięciogwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton, trwa już montaż drzwi, układanie wykładzin oraz wykańczanie sufitów i ścian.

- Powyżej na piętrach z apartamentami montowane są drzwi, a stolarka okienna jest gotowa w 90%. Z kolei na ostatniej kondygnacji, gdzie zlokalizowane są penthouse’y, trwają prace tynkarskie i posadzkowe – mówi Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław. Prace postępują zgodnie z harmonogramem. Wielofunkcyjny kompleks z apartamentami na sprzedaż i ekskluzywnymi biurami będzie gotowy w 2016 roku.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu