EN | PL
Wrocloversi odkryli OVO Wrocław

Wrocloversi odkryli OVO Wrocław

Przeszli przez każde piętro. Fotografowali zaokrągloną elewację z Corianu, piękne widoki na miasto, a także elementy wentylacji czy świetliste wulkany. Grupa Wrocloversów, miłośników fotografii i Wrocławia, odwiedziła w sobotę budowę OVO. 

 

To była jedna z wycieczek z serii #explore_Wroclaw, podczas których Wrocloversi odkrywają miejsca fascynujące, ale zazwyczaj niedostępne dla wszystkich. Zainteresowanie edycją #explore_OVO było ogromne. Członkowie grupy w kilka minut zarezerwowali wszystkie dostępne wejściówki i w sobotę 20 osób z aparatami w dłoniach weszło na budowę OVO.

Pasjonaci fotografii oraz Wrocławia przeszli od najniższej kondygnacji aż do tarasów na ostatnim piętrze. Ich czujne oko, a więc i obiektyw, kierowało się w każdą stronę i nie ominęło najmniejszych szczegółów budowy. Dzięki temu powstał fascynujący fotograficzny reportaż, ukazujący różne punkty widzenia. Efekty spaceru #explore_OVO można zobaczyć na profilu Wroclovers na Instagramie (więcej TUTAJ) i Facebooku (więcej TUTAJ). To nie wszystko. Z okazji spaceru ogłoszony został też konkurs na najciekawsze zdjęcie OVO. Wrocloversi będą przesyłać swoje fotografie do soboty 5 grudnia, a w następnym tygodniu zostaną ogłoszone wyniki. Najlepsze prace opublikujemy.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu