EN | PL
Prace w OVO Wrocław postępują

Prace w OVO Wrocław postępują

Około 450 osób pracuje przy budowie wielofunkcyjnego OVO Wrocław z luksusowymi apartamentami na sprzedaż i ekskluzywnymi biurami na wynajem.

Na kondygnacji -2 trwa wykańczanie wnętrz. W przestronnej i wysokiej na 6 metrów sali balowej zamontowane są już prawie wszystkie wulkany, które staną się oryginalnymi lampami w kształcie odwróconej góry.

Z kolei na parterze w części hotelowego lobby oraz restauracji gotowy jest już cały sufit z wulkanami, a do wykończenia pozostały ściany. Trwają także prace w meeting roomach, które są częścią nowoczesnego centrum konferencyjnego OVO Wrocław. Na zewnątrz od strony ul. Podwale widać już gotową konstrukcję zadaszenia nad wejściem do hotelu DoubleTree by Hilton. Naokoło całego budynku trwa układanie kostki brukowej. - Na piętrach hotelowych trwa montaż drzwi, układanie wykładzin oraz tapet. Na piętrach apartamentowych zakończył się montaż drewnianej stolarki okiennej i rozpoczęły się już prace przy wykańczaniu tarasów – mówi Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław.

Prace postępują zgodnie z harmonogramem. Wielofunkcyjny kompleks z apartamentami, penthouse’ami i ekskluzywnymi biurami będzie gotowy w 2016 roku.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu