EN | PL
Rozwiązania Smart Dom dla każdego!

Rozwiązania Smart Dom dla każdego!

 Technologia inteligentnego domu podbija serca ludzi na całym świecie i obecnie coraz więcej osób decyduje się na implementację takiego rozwiązania w swoim domu. Wysoka tendencja wzrostowa widoczna jest przede wszystkim na rynku w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, jednak kolejne Państwa szybko dołączają do czołówki. Icontrol Networks opracował raport dotyczący stanu rynku smart dom, a jego wyniki wyraźnie wskazują na ogromny, choć jeszcze nie do końca wykorzystany potencjał drzemiący w systemach odpowiadających na potrzebę bezpieczeństwa i komfortu użytkowników w swoim domu.

Aż 54% badanych wyraziło chęć zakupu przynajmniej jednego urządzenia do inteligentnego zarządzania domem w najbliższym roku. Główną motywacją do zakupu potwierdzoną przez 90% badanych jest chęć zapewnienia bezpieczeństwa sobie i najbliższym. Kluczowa funkcja smart dom jaką jest możliwość kontrolowania i monitoringu dowolnych pomieszczeń czy też konkretnych miejsc w domu sprawia, że użytkownicy będąc oddaleni nawet o tysiące kilometrów od miejsca zamieszkania mogą w dowolnym czasie sprawdzić co dzieje się w ich salonie lub też czy ich pociecha położyła się już spać. Jest to możliwe dzięki aplikacji, która pozwala na zarządzanie wszystkimi czujnikami i urządzeniami w domu, w dowolnym czasie i miejscu na ziemi. Jedyne czego potrzebuje użytkownik to zainstalowana aplikacja i dostęp do Internetu.

Wszechobecna troska o środowisko przekłada się także na zgłaszaną przez społeczeństwo potrzebę oszczędności i ograniczenia zużycia energii. Jej większa wydajność przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów eksploatacji zachęca aż 70% badanych do skorzystania z rozwiązań inteligentnych urządzeń. Nieocenioną wartością dla użytkowników smart domów jest także zachowanie równowagi życiowej i większa produktywność. 40% badanych użytkowników w wieku 25-34 lat uznało to za największą korzyść z tytułu posiadania inteligentnego domu.    

Odpowiedzią na powyższe potrzeby w Polsce jest firma „YourCockpit”, która dostarcza wszystkie rozwiązania dla inteligentnego domu.

Cockpit to firma posiadająca ponad 10-letnie doświadczenie na rynku technologii Smart Dom. Przyszła pora na krok do przodu. Ostatnim rozwiązaniem firmy Cockpit jest najnowocześniejszy system, wspierany przez Internet, który może niewiarygodnie obniżyć koszty i dzięki temu prawdziwy Smart Dom staje się rozwiązaniem dostępnym dla każdego.

Cockpit niesie za sobą wizję ułatwiania życia wszystkich mieszkańców Polski, obecności w ich życiu i wspierania ich w wyzwaniach dnia codziennego dzięki inteligentnemu systemowi zarządzania w ich domach. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź nasze wideo:

 

Wejdź z nami do świata najnowszej technologii Smart Dom!

Cockpit, to system do zarządzania wszystkimi urządzeniami elektrycznymi: oświetleniem, grzejnikami, okiennicami, AC, kamerami, czujnikami bezpieczeństwa i wieloma innymi, dzięki czemu możesz cieszyć się komfortem i wygodą.

 

Jeżeli chcesz poznać możliwości i korzyści płynące ze współpracy z firmą Cockpit, skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej porady jak stworzyć bardziej inteligentny dom/biuro z Cockpit:

telefon: +48 607 778 425

e-mail: biuro@yourcockpit.biz 

http://yourcockpit.biz/pl

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu