EN | PL
„Builder Exclusive” o OVO Wrocław – wydanie specjalne

„Builder Exclusive” o OVO Wrocław – wydanie specjalne

Nadchodzący numer magazynu „Builder Exclusive” będzie w całości poświęcony OVO Wrocław. Redakcja wybrała wielofunkcyjny i luksusowy kompleks ze względu na jego jakość, ekskluzywność i ponadprzeciętność.

„Builder Exclusive” to projekt prestiżowego magazynu „Builder”. Jego następny numer w całości zostanie poświęcony OVO Wrocław. Dlaczego? Magazyn spośród wielu projektów prowadzonych w Polsce wybrał wielofunkcyjny i luksusowy kompleks jako przykład ponadprzeciętnej realizacji, która skupia się na jakości wykonania, wysokim standardzie budynku i ekskluzywności inwestycji.

- To dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Zostaliśmy dostrzeżeni przez prestiżowy, a przede wszystkim branżowy magazyn, który jest bardzo dobrze zaznajomiony z polskim rynkiem budowlanym. To tak, jakbyśmy otrzymali Oscara w kategorii architektura i nieruchomości – mówi Shuckie Ovadiah, inwestor i CEO OVO Wrocław. – Zespół „Builder Exclusive” już odwiedził naszą budowę i uważnie się jej przyjrzał, pytając o każdy szczegół. To wyjątkowe zaangażowanie i oznaka rzetelności.

Zatem prace nad przygotowaniem magazynu już się rozpoczęły. Oprócz wieści z budowy, znajdzie się w nim m.in. wywiad z inwestorem OVO Wrocław, a także architektem, w którego wyobraźni powstał ten wizjonerski projekt. Luksusowy kompleks OVO Wrocław zostanie przedstawiony w nadchodzącym numerze magazynu, który chce promować dobre praktyki i pokazywać najlepsze i najbardziej prestiżowe realizacje. „Builder” już zapowiada zbliżającą się publikację - TUTAJ

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu