EN | PL
Efekt kostki brukowej w OVO Wrocław

Efekt kostki brukowej w OVO Wrocław

 450 osób pracuje nad tym, żeby za trzy miesiące OVO Wrocław był gotowy. Docelowego wyglądu nabiera m.in. restauracja hotelu DoubleTree by Hilton, gotowe jest tu 70% posadzki z kostki brukowej, a na piętrach z apartamentami kończą się prace przy tarasach. Jak wyglądają postępy w budowie OVO Wrocław?

Na kondygnacji -2 w sali balowej kontynuowany jest montaż sufitu oraz ścian. Trwa tutaj montaż podkonstrukcji i Corianu, który ozdobi salę do wysokości około jednego metra. W sąsiedztwie znajduje się główna kuchnia pięciogwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton. Trwa w niej montaż urządzeń technicznych, a obecnie również powstają sufity.

Efektownie prezentuje się część hotelowa na parterze budynku. Lobby oraz restauracja są w dużej mierze gotowe. Obecnie układana jest drobna kostka brukowa, podobna do tej, którą wrocławianie mogą spotkać na wielu deptakach w mieście, np. na bulwarze Tadka Jasińskiego równoległym do ul. Włodkowica. Powierzchnia kostki w OVO Wrocław jest jednak gładka.

Na piętrach 1 i 2, gdzie znajdują się pokoje hotelu, trwa już montaż mebli. Na trzech ostatnich piętrach, zarezerwowanych dla luksusowych apartamentów, kontynuowane są prace na tarasach.

- Kończymy tu układanie posadzek i montaż barierek. Równolegle postępują też prace przy zagospodarowaniu terenu na zewnątrz budynku, w tym między innymi powstają chodniki mówi Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław.

Prace postępują zgodnie z harmonogramem. Wielofunkcyjny kompleks z apartamentami, penthouse’ami i ekskluzywnymi biurami będzie gotowy w kwietniu 2016 roku.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu