EN | PL
Trwa montaż mebli w kuchniach i pokojach

Trwa montaż mebli w kuchniach i pokojach

 Prace przy budowie OVO Wrocław są na bardzo zaawansowanym etapie. W kuchniach i pokojach hotelu DoubleTree by Hilton trwa montaż mebli, a na wewnętrznym patio pozostało tylko nasadzić zieleń.

Na budowie wielofunkcyjnego OVO Wrocław pracuje około 650 osób. Większość z nich zajmuje się wykończeniem wnętrz budynku.

Na kondygnacji -2 trwają prace w sali balowej, gdzie obecnie nimal w całości gotowy jest sufit, a także podkonstrukcja pod Corian, który ma ozdobić ściany. Z kolei sąsiadująca z salą główna kuchnia pięciogwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton jest na tyle gotowa, że rozpoczął się tutaj montaż mebli.

Ogromne postępy widoczne są na parterze budynku. Wykonano tu podłogę z kostki brukowej w restauracji i lobby hotelowym, a obecnie trwa tu montaż drewnianej obudowy ścian. W znajdującej się tutaj mniejszej hotelowej kuchni montowane są urządzenia, a w graniczącym z nią centrum – sufity. Gotowa jest mała architektura na wewnętrznym patio i teraz pozostało tylko nasadzić zieleń.

Na piętrach 1 i 2 położono już niemal wszystkie wykładziny oraz tapety, dzięki czemu równolegle można prowadzić montaż mebli, który również znajduje się na zaawansowanym etapie. Prace wykończeniowe trwają także na piętrach apartamentowych – 4, 5 i 6.

- Tarasy są gotowe w 90%, a obecnie trwają przygotowania pod wykończenie korytarzy – mówi Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław. – Równolegle postępują prace przy zagospodarowaniu terenu wokół budynku. Trwa m.in. układanie chodników.

Prace postępują zgodnie z harmonogramem.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu