EN | PL
Nowa restauracja w OVO Wrocław. Trwa komercjalizacja

Nowa restauracja w OVO Wrocław. Trwa komercjalizacja

Na parterze OVO Wrocław powstanie restauracja serwująca wykwintne dania mięsne. Inwestor podpisał umowę na wynajem lokalu. Na zaawansowanym etapie są rozmowy z najemcami z segmentu gastronomii, jubilerstwa, a także mody  z półki premium. W OVO Wrocław do dyspozycji jest łącznie 4,6 tys. mkw. powierzchni.

Na parterze i pierwszej kondygnacji podziemnej znajdują się powierzchnie handlowo-usługowe. Ich komercjalizacja nabrała tempa. OVO Wrocław koncentruje się na pozyskiwaniu konceptów, które będą wyjątkowe na rynku wrocławskim. Inwestor prowadzi obecnie zaawansowane rozmowy z potencjalnymi najemcami z segmentu gastronomii, jubilerstwa, a także mody z półki premium. W OVO Wrocław znajdą się także kawiarnia czy perfumeria.

- Właśnie podpisaliśmy umowę z najemcą, który zajmie lokal o powierzchni blisko 200 mkw. Powstanie tu wykwintna restauracja, której profil opiera się na świeżych i zdrowo przygotowanych daniach mięsnych – mówi Małgorzata Ryfa, dyrektor ds. komercjalizacji OVO Wrocław. – To lokal o innym charakterze od restauracji hotelu DoubleTree by Hilton, która będzie funkcjonowała po drugiej stronie wewnętrznego patio OVO Wrocław.

Unikat na wrocławskim rynku

Nowy najemca wybrał lokal z witryną od strony ul. Traugutta. Z drugiej strony okna restauracji będą wychodziły na wewnętrzne patio, na którym w sezonie letnim pojawią się stoliki dla gości. Po tej stronie znajdzie się także wejście do lokalu. To rozwiązanie jest spójne z ideą całego wewnętrznego, zielonego dziedzińca OVO Wrocław.

- Nasze patio można porównać do kameralnego deptaka. Jest otwarte dla mieszkańców, którzy chętnie spędzają tu czas. To miejsce swobodnych spotkań, zachęcające do interakcji społecznych, biznesowych czy kulturalnych – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław. – Szukamy kolejnych najemców, którzy są zainteresowani prowadzeniem lokalu w tym wyjątkowym miejscu.

Najemcy mają do dyspozycji 4,6 tys. mkw. powierzchni, z czego na parterze budynku dostępne jest ok 2 tys. mkw. Pozostała część znajduje się na kondygnacji -1 i jest zarezerwowana na kasyno, centrum fitness z basenem oraz spa.

Lokale mają wiele atutów. Lokalizacja w luksusowym i wielofunkcyjnym OVO Wrocław gwarantuje ponadprzeciętne środowisko prowadzenia biznesu, a także regularne odwiedziny klientów poszukujących unikalnej i ekskluzywnej oferty.

- Dodatkowo budynek zlokalizowany jest w centrum Wrocławia i będzie stanowił naturalne uzupełnienie ulicy Oławskiej, która historycznie związana jest z handlem oraz usługami. Ponadto OVO zaoferuje nową jakość prowadzenia biznesu, a lokale prowadzone w symbiozie z wewnętrznym patio będą wyjątkiem na rynku wrocławskim – mówi Małgorzata Ryfa.

Witryny lokali w OVO Wrocław – w zależności od wyboru najemcy – mogą mieć ekspozycję zarówno na ul. Traugutta lub Podwale, jak i na wewnętrzne patio. Są wysokie, a zastosowane specjalne szkło charakteryzuje się wyjątkową przeziernością.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu