EN | PL
Pokoje hotelowe prawie gotowe do użytku

Pokoje hotelowe prawie gotowe do użytku

Na budowie OVO Wrocław największe postępy widoczne są obecnie na piętrach pięciogwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton. Znaczna część pokojów jest w pełni wyposażona, brakuje tylko mniejszych mebli.

 

Obecnie na budowie OVO Wrocław pracuje 650 osób. Większość zajmuje się wykańczaniem wnętrz wielofunkcyjnego kompleksu, ale też zagospodarowaniem jego otoczenia. Na pierwszym i drugim piętrze, w pokojach hotelu DoubleTree by Hilton wstawiono już większość mebli – 150 ze 189 pokojów jest już niemal gotowych do użytku. Pomieszczenia wymagają jedynie wyposażenia w fotele, krzesła i podobne mniejsze meble.

Ogromny progres widać też na parterze budynku. W części restauracyjnej kończy się montaż drewnianej obudowy ścian, nasadzono także zieleń w wewnętrznym patio, na które będzie można dostać się m.in. z restauracji Hiltona. Wcześniej powstała tam także posadzka z kostki brukowej w części, gdzie latem znajdą się stoliki dla gości restauracji.

Prace wykończeniowe trwają także na wyższych piętrach OVO Wrocław. Niemal gotowe są tarasy, znajdujące się przy luksusowych apartamentach i penthouse’ach – na piętrach 4 i 5 powstają z betonowych płytek, na piętrze 6 wybrano deski z modrzewia syberyjskiego.

OVO Wrocław będzie gotowe wiosną 2016 roku.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu