EN | PL
OVO Wrocław coraz bliżej

OVO Wrocław coraz bliżej

Budowa OVO Wrocław postępuje naprzód. Intensywne prace trwają obecnie na zewnątrz budynku. Trwa układanie chodników, wjazdów do garaży, a także powstaje reprezentacyjne wejście do hotelu DoubleTree by Hilton.

Na budowie OVO Wrocław pracuje ok. 650 osób. Szybko zmienia się najbliższe otoczenie budynku. Trwa układanie chodnika, a także kostki brukowej przy wjeździe do garażów. Zakończył się także montaż białego Corianu na elewacji OVO Wrocław. Materiał sprawił, że bryła budynku jest miękko zaokrąglona i pozbawiona kantów.

Na zewnątrz budynku robi się wręcz wiosennie – to zasługa patio, gdzie zakończył się montaż małej architektury, a nasadzanie zieleni jest już na finiszu. Z jego uroków będą mogli korzystać m.in. goście restauracji – latem znajdą się tu przygotowane dla nich stoliki – ale też wszyscy wrocławianie.

Duża część ekipy robotników pracuje przy wykańczaniu wnętrz. Pokoje pięciogwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton są już niemal gotowe do użytku. Do zdecydowanej większości z nich wstawiono już meble, pomieszczenia wymagają jeszcze wyposażenia w mniejsze elementy takie jak krzesła czy fotele.

Prace wykończeniowe trwają na piętrach apartamentowych (4, 5 i 6), gdzie powstają sprzyjające relaksowi gości tarasy. Szczególne wrażenie robią te na piętrze szóstym, wykonane z pięknego modrzewia syberyjskiego.

OVO Wrocław będzie gotowe wiosną 2016 roku.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu