EN | PL
OVO Wrocław dla wymagających – 1 miejsce w rankingu

OVO Wrocław dla wymagających – 1 miejsce w rankingu

OVO Wrocław na pierwszym miejscu rankingu branżowego serwisu nieruchomości-online.pl. Luksusowy i wielofunkcyjny kompleks zdeklasował konkurencję w kategorii „Dla wymagających”.

 

Nieruchomości-online.pl to branżowy serwis o rynku nieruchomości w Polsce. Opracował raport „Rynek pierwotny we Wrocławiu, w którym przedstawił top 10 inwestycji w różnych kategoriach. OVO Wrocław został zakwalifikowany do kategorii „Dla wymagających” – i zajął w nim pierwsze miejsce.

„OVO Wrocław to obecnie najbardziej wszechstronny budynek klasy premium budowany we Wrocławiu – czytamy w raporcie. – Od strony architektonicznej to unikat na ogólnopolską skalę. Futurystyczna forma bez załamań wygląda powalająco. Zakup apartamentu w tym miejscu jest jak bilet do świata luksusu, i nie ma w tym słowa przesady. Dziś to zdecydowanie najwyższa półka w ofercie wrocławskiej oferty nieruchomości”.

Serwis docenił m.in. wielofunkcyjność budynku, w tym „zaplanowane ze smakiem wewnętrzne patio, zaplecze biznesowe, centrum SPA i fitness, restauracje, kafejki, usługi concierge – jednym słowem miejsce, które ma wszystko, by zostać kolejnym symbolem rozwijającej się dynamicznie stolicy Dolnego Śląska”.

Wyjątkowa i luksusowa oferta OVO Wrocław została doceniona po raz kolejny. Budynek zajął także pierwsze miejsce w prestiżowym rankingu luksusowych apartamentów „Gazety Wyborczej” (zobacz tutaj)

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu