EN | PL
Gotowe zielone patio OVO Wrocław

Gotowe zielone patio OVO Wrocław

Patio w wielofunkcyjnym kompleksie z apartamentami i hotelem DoubleTree by Hilton zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Gotowe są tu nasadzenia, a także mała architektura. To zielony dziedziniec w samym centrum miasta, na którym chce się przystanąć i odpocząć.

 

Na budowie zaprojektowanego przez pracownię GSArch OVO Wrocław pracuje ok. 650 osób. Na zewnątrz budynek jest już gotowy. Powstała zatoczka dojazdowa, wjazdy do garażów, chodniki, wejścia do budynku, a na jego dziedzińcu zrobiło się zielono. Chodniki patio pokryła drobna brukowa kostka, a pozostała przestrzeń, w tym potężne okrągłe donice, wypełniła się zielenią. Pojawiła się trawa, drzewa i drobne nasadzenia. Po ścianie oddzielającej kompleks od gmachu Pocztu Głównej zaczął wspinać się bluszcz – obecnie znajduje się na wysokości dwóch metrów, docelowo ma pokryć całą ścianę.

Dzięki patio budynek stanie się dostępny dla całego miasta. Dziedziniec będzie pełnił rolę centrum aktywności, w którym chętnie spędza się czas i spotyka z innymi ludźmi. Znajdą się tu butiki, kawiarnia, lokale gastronomiczne oraz handlowo-usługowe. Organizowane będą przyjęcia, koncerty, wystawy czy pokazy filmowe. Istotną częścią będzie restauracja pięciogwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton. Całość zachęci do interakcji, zarówno społecznych, jak i biznesowych czy kulturalnych.

Na tym etapie prawie wszystkie prace prowadzone są wewnątrz OVO Wrocław. Na pierwszym i drugim piętrze trwa wykańczanie hotelowych pokojów, które są niemal gotowe do użytku. Wszystkie są już wyposażone w meble fornirowane, a większość posiada także meble miękkie, czyli łóżka i fotele. Na piętrach apartamentowych – od czwartego do szóstego – również trwają prace wykończeniowe.

OVO Wrocław będzie gotowy wiosną 2016 roku.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu