EN | PL
Pierwszy na Dolnym Śląsku Holmes Place w OVO Wrocław

Pierwszy na Dolnym Śląsku Holmes Place w OVO Wrocław

Międzynarodowa sieć ekskluzywnych klubów sportowych wkracza do stolicy Dolnego Śląska. Holmes Place będzie operatorem centrum fitness w OVO Wrocław. To marka premium, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu fitness, w tym indywidualne programy treningowe i żywieniowe. W OVO Wrocław uzupełni ofertę dla mieszkańców budynku i gości hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław. To pierwszy w regionie klub Holmes Place.

 

Umowa pomiędzy siecią Holmes Place i OVO Wrocław właśnie została sfinalizowana. Operator zajmie powierzchnię 1500 mkw. na kondygnacji -1. Znajdzie się tutaj klub fitness z basenem. Dodatkowo na parterze obok wejścia do klubu zlokalizowany będzie bar ze świeżymi sokami oraz zdrowym jedzeniem.

 

Pierwszy w regionie

W całej Europie jest blisko 80 klubów Holmes Place w ok. 10 krajach. Do tej pory w Polsce marka funkcjonowała tylko w Warszawie (w czterech lokalizacjach). Klub fitness w OVO Wrocław będzie pierwszym klubem sieci Holmes Place  na Dolnym Śląsku. Dlaczego sieć zdecydowała się wejść do Wrocławia? - Dla naszych klubów szukamy najbardziej prestiżowych miejsc. OVO Wrocław to przełomowy projekt, u którego podstaw leży komfortowy styl życia na wysokim poziomie. To idealna lokalizacja dla nowego klubu Holmes Place – mówi Jamie Waring, CEO Holmes Place w Polsce i Czechach.

OVO Wrocław to wielofunkcyjny kompleks zaprojektowany przez pracownię GSArch. Znajduje się w centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od Rynku i innych ważnych punktów. Koncepcja budynku od początku zakładała stworzenie tu centrum fitness. Na komercjalizacji właśnie tej części w ostatnim czasie skupiał się inwestor. - Teraz w OVO Wrocław pojawi się ceniona na świecie marka premium. To kolejny dowód na to, że wielofunkcyjny kompleks proponuje zupełnie nową jakość życia realizowaną na najwyższym poziomie. Klub fitness Holmes Place oferuje ekskluzywne warunki i kompleksowe usługi dla swoich użytkowników – mówi Ron Ben Shahar, partner Angel Poland Group, jeden z inwestorów OVO Wrocław.

 

Kompleksowa oferta premium

W OVO Wrocław znajdzie się siłownia podzielona na cztery obszary. Strefa siłowa i cardio wyposażone będą w najnowocześniejszy sprzęt. Przejdziemy z nich do dużej strefy funkcjonalnej oraz strefy wolnych ciężarów. - Z klubu fitness Holmes Place skorzystają zarówno mieszkańcy apartamentów, goście hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław, a także wrocławianie – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

Kolejnym elementem jest basen oraz sauny. W ramach centrum fitness będzie działało także SPA. Członkowie klubu i goście skorzystają z szerokiego zakresu zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych czy upiększających. - Dla gości naszego klubu ważna jest wygoda i kompleksowa oferta, dlatego budujemy ofertę premium, tak aby nasi członkowie znaleźli wsparcie na każdym etapie. Holmes Place to nie tylko fitness, ale także profesjonalne doradztwo trenerów personalnych, dietetyczne, strefy relaksu czy odnowy biologicznej – mówi Jamie Waring.

Wspólnie z OVO Wrocław Holmes Place przygotowuje także unikatowy program wydarzeń i usług, oferowanych we współpracy z restauracją i serwisem hotelu.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu