EN | PL
Sala balowa w OVO Wrocław gotowa

Sala balowa w OVO Wrocław gotowa

Wielofunkcyjny kompleks z zewnątrz jest w całości gotowy. Obecnie trwają ostatnie prace wykończeniowe. W OVO gotowe jest m.in. lobby biur oraz hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław, a także kuchnie i sala balowa.

Zaprojektowany przez pracownię GSArch OVO Wrocław z zewnątrz jest gotowy i posada pozwolenie na użytkowanie. Na obecnym etapie wszystkie prace trwają we wnętrzach.

 

Na kondygnacji -2 gotowa jest główna kuchnia hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław. Podobnie sąsiadująca z nią sala balowa, której zawieszone wysoko świetliste wulkany robią ogromne wrażenie. Zakończył się tu także montaż płyt z Corianu na ścianach. Teraz trwa już tylko konfiguracja oświetlenia.

 

Na parterze zakończyły się prace w mniejszej kuchni hotelu. Gotowe jest też zlokalizowane obok niej centrum konferencyjne. W części restauracyjnej gotowa jest posadzka, sufit ze świetlistymi wulkanami, a także urządzenia techniczne baru, który pozostało jedynie zabudować.

Na pierwszym i drugim piętrze znajdują się pokoje hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław. 95% z nich jest już wykończone i wyposażone w meble.

Na trzech ostatnich piętrach – czwartym, piątym i szóstym – gotowe są apartamenty oraz penthousy OVO Wrocław, które w najbliższym czasie będą odbierać mieszkańcy.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu