EN | PL
Inwestorzy pokochali biura OVO Wrocław

Inwestorzy pokochali biura OVO Wrocław

Całe trzecie piętro w OVO Wrocław jest przeznaczone na wysokiej klasy powierzchnie biurowe. Zysk gwarantuje stopa zwrotu, dlatego w ofercie pozostało jedynie 7 z 23 lokali. Do tej pory wykupiono około 35% dostępnej w OVO Wrocław całkowitej powierzchni biurowej, która wynosi 3850 mkw., pięć innych biur jest zarezerwowanych.

 

Popyt na pięciogwiazdkowe powierzchnie biurowe dostępne od zaraz jest duży. Magnesem są atuty inwestycji – lokalizacja w centrum, unikatowa architektura oraz usługi podnoszące prestiż firmy i ułatwiające pracę. Dla inwestorów posiadających środki, nabycie biura w OVO Wrocław to długofalowa i opłacalna inwestycja. Stanowią około 80% klientów. Decydują się na zakup lokali, które będą następnie wynajmować firmom zainteresowanym prowadzeniem biznesu w OVO Wrocław.

 

Multifunkcyjność kompleksu zapewnia m.in. 24-godzinny dostęp do biur, prestiżowe lobby, usługi concierge’a, a także dostęp do usług hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław, w tym możliwość korzystania z basenu czy klubu fitness i spa.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu