EN | PL
DoubleTree by Hilton Wroclaw w OVO Wrocław otwarty

DoubleTree by Hilton Wroclaw w OVO Wrocław otwarty

189 wysokiej jakości pokojów i apartamentów, 7 sal konferencyjnych, restauracja, 317-metrowa sala balowa. W kompleksie OVO Wrocław już działa ekskluzywny hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw. Wstęgę przeciął prezydent miasta w towarzystwie inwestorów OVO Wrocław.

W uroczystości otwarcia wzięli udział przedstawiciele władz Wrocławia z prezydentem Rafałem Dutkiewiczem na czele. Towarzyszyli im inwestorzy OVO Wrocław: Shachar Samuel z Angel Poland Group, Shuckie Ovadiah - CEO OVO Wrocław i jeden z inwestorów, a także Asaf Gottesman - architekt koncepcyjny OVO Wrocław i jeden z inwestorów.

- Jesteśmy tu dzisiaj, aby uczcić otwarcie naszego hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw – mówił Asaf Gottesman. - 10 lat realizacji OVO Wrocław był niesamowitą podróżą architektoniczną. To dla mnie niezmiernie ważne, aby podkreślić, że ten projekt jest zbiorowym przedsięwzięciem. Czuję się w obowiązku podziękować przynajmniej niektórym z wielu osób, które przyczyniły się do sukcesu tego projektu i sprawiły, że OVO Wrocław powstało.

Asaf Gottesman skierował swoje podziękowania w kierunku władz Wrocławia, członków zespołu DoubleTree by Hilton Wroclaw, inwestorów, architektów oraz swojej rodziny. - Współpraca nie zawsze jest łatwa, ale jest to świadectwo dla wszystkich zaangażowanych partnerów, że po tylu latach wciąż jesteśmy przyjaciółmi i żywimy szczere uczucia do siebie. Dziękuję wszystkim za zaufanie, cierpliwość i wzajemne zobowiązania – mówił architekt koncepcyjny OVO Wrocław i jeden z inwestorów.

W nowo otwartym hotelu znajduje się 189 wysokiej klasy pokojów i apartamentów, w tym apartament prezydencki z atrakcyjnym widokiem na park Słowackiego, a także nowoczesny Executive Lounge. DoubleTree by Hilton Wroclaw to również OVO Bar & Restaurant, patio otwarte dla mieszkańców Wrocławia oraz światowej klasy zaplecze konferencyjne. Imponujący wizualnie hotel może także służyć jako idealne miejsce na przyjęcia, oferując salę balową o powierzchni 317 mkw. o wysokości do 5,5 m. Dodatkowo rozrywkę zapewni gościom hotelowe kasyno, które wkrótce zostanie otwarte.

 - Z radością zapewnimy gościom miłą obsługę i opiekę, z której znana jest marka DoubleTree by Hilton. Wrocław szybko staje się ważnym celem podróży, zainteresowanie miastem rośnie, więc nasza lokalizacja jest idealna - powiedział Matthias Herd, dyrektor generalny DoubleTree by Hilton Wroclaw.
- Jestem przekonany, że udogodnienia zapewniane przez hotel trafią w potrzeby zarówno gości biznesowych, jak i osób podróżujących dla przyjemności, oferując nowe, świeże podejście do usług hotelarskich w tym tętniącym życiem mieście.

DoubleTree by Hilton to nie jedyna prestiżowa marka, która nawiązała współpracę z OVO Wrocław. Zadania mieszkańców apartamentów i pracowników biur OVO Wrocław zrealizuje Warsaw Concierge Group, lider usług concierge w Polsce. Z kolei operatorem centrum fitness z basenem i SPA w OVO Wrocław będzie międzynarodowa sieć klubów sportowych Holmes Place. Obie marki debiutują na Dolnym Śląsku.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu