EN | PL
Asaf Gottesman jednym z prelegentów prestiżowego Festiwalu Architektury

Asaf Gottesman jednym z prelegentów prestiżowego Festiwalu Architektury

Asaf Gottesman, architekt koncepcyjny OVO Wrocław i jeden inwestorów, został zaproszony do udziału w panelu „Forma i bryła” podczas prestiżowego Festiwalu Architektury. Wydarzenie odbędzie się już 14 września w Warszawie.

Festiwal Architektury to prawdziwe święto architektów i designerów. Gości najważniejsze osobowości branży. Jednym z nich będzie Asaf Gottesman, architekt koncepcyjny OVO Wrocław i jeden z jego inwestorów, współzałożyciel pracowni Gottesman-Szmelcman Architecture.

Na panelu „Forma i bryła” towarzyszyć mu będą eksperci branży architektonicznej: Gianmaria Bernardi, Andrzej Bulanda, Stanisław Deńko i Tomasz Konior. Wspólnie porozmawiają o trudnej sztuce, jaką jest projektowanie obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej. Zdradzą, jak zaprojektować budynek, aby jego forma wykreowała funkcję obiektu i świadomie budowała markę. Panel poprowadzi Krzysztof Sołoducha, redaktor naczelny Grupy Sztuka Architektury.

- Realizując OVO Wrocław ustanowiliśmy nowy standard i zaproponowaliśmy ponadprzeciętną jakość życia. Staliśmy się dobrym przykładem umiejętnego łączenia odważnej formy z kompleksową ofertą. Cieszymy się, że dostrzegają to specjaliści branży architektonicznej i budowlanej – mówi Asaf Gottesman.

Gottesman-Szmelcman Architecture jest międzynarodową pracownią architektoniczną. Specjalizuje się w obiektach mieszkalnych typu mixed-use, inwestycjach hotelarskich, urbanistyce, oraz jedynych w swoim rodzaju projektach o charakterze symboli, generujące ponadprzeciętną wartość. Projekty Gottesman-Szmelcman Architecture na świecie to między innymi Terra Porra w Palombaggii na Korsyce czy Arsuf w Arsuf w Izraelu. Wybrane projekty w Polsce to obok OVO Wrocław między innymi Angel City w Krakowie czy The Granary w Wrocławiu.

Panel „Forma i bryła” odbędzie się 14 września przy ulicy Foksal 2 w Warszawie. Początek o godzinie 9.30.

Więcej informacji na stronie organizatora - http://architecture.eurobuildconferences.com/

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu