EN | PL
W OVO Wrocław działa już nowa restauracja

W OVO Wrocław działa już nowa restauracja

Unikatowy bar, autorskie koktajle, wysokiej jakości serwis, otwarta kuchnia. W kompleksie OVO Wrocław działa już OVO Bar & Restaurant. Takiego miejsca spotkań w stolicy Dolnego Śląska jeszcze nie było. Zapraszamy!

Restauracja hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław znajduje się na parterze OVO Wrocław i jest dostępna również przez taras od strony wewnętrznego, otwartego patio budynku. Może odwiedzać ją każdy - od rana do późnego wieczora. Oferuje autorskie koktajle oraz szeroki wybór wina, piwa i przekąsek, a także zróżnicowane sezonowe menu, otwartą kuchnię, muzykę DJ-ów i na żywo.

OVO Bar & Restaurant jest unikalnym miejscem we Wrocławiu. Jest doskonałe dla relaksu i na każdą inną okazję. Jakość obsługi i przyciągająca atmosfera są tutaj równie ważne jak lokalizacja i design. Jestem przekonany, że stanie się popularnym miejscem spotkań w sercu miasta mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

Menu zostało skompletowane z najciekawszych dań nowoczesnej polskiej kuchni, jak również potraw inspirowanych wyrazistymi kulturami kulinarnymi, przede wszystkim śródziemnomorską. Kucharze wykorzystują tylko najświeższe produkty sezonowe i regionalne. Ich pracami kieruje szef kuchni Piotr Apanel, który pracował wcześniej w czterech restauracjach uhonorowanych gwiazdką Michelin, w tym w restauracji Gordona Ramsay’a w Londynie.

Co jeszcze jest niezwykłe w OVO Bar & Restaurant? Na przykład otwarta kuchnia oznacza, że goście nie tylko zobaczą cały proces przygotowania potrawy w kuchni, lecz będą mieli również bezpośredni kontakt z kucharzami. Ostatni szlif w przygotowaniu niektórych dań nastąpi już na restauracyjnym stoliku.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu