EN | PL
Pierwsze we Wrocławiu Think Love Juices w OVO Wrocław

Pierwsze we Wrocławiu Think Love Juices w OVO Wrocław

Świeżo wyciskane soki, nektary, koktajle, a także lekkie dania wegańskie zaproponuje w swojej restauracji w OVO Wrocław Anna Jagodzińska. To będzie pierwszy lokal Think Love Juices we Wrocławiu. Otwarcie już wkrótce.

Think Love Juices jest autorskim pomysłem Anny Jagodzińskiej - modelki, która prezentowała kolekcje najwybitniejszych projektantów mody, jak Chanel, Louis Vuitton, Kenzo, Balenciaga czy Givenchy. Restauracja specjalizuje się w świeżo wyciskanych sokach owocowo-warzywnych, nektarach i koktajlach, a także lekkich daniach wegańskich. Wyróżnia się nietypowymi kompozycjami w menu oraz filozofią odżywiania.

 

Wychodzę z założenia, że jesteśmy tym, co jemy. Dlatego w Think Love Juices łączymy walory smakowe z określonym, korzystnym działaniem dla organizmu. Kompozycje są dobrze przemyślane. Nasze soki to prawdziwa bomba witaminowa i zastrzyk zdrowej energii – mówi Anna Jagodzińska. Think Love Juices działa w Warszawie. Jednocześnie marka to także system franczyzowy - w futurystycznym OVO Wrocław zaprojektowanym przez pracownię GSArch powstanie pierwszy punkt w ramach tego modelu biznesowego, zgodnie ze strategią rozwoju sieci w Polsce. Lokal zajmie powierzchnię 78.39 mkw. Będzie dostępne z dwóch stron - od ulicy oraz tuż przy wejściu do Holmes Place.

 

Think Love Juices wpisuje się w nowoczesny styl miejskiego życia, dlatego doskonale pasuje do koncepcji OVO. Cieszymy się, że dołączył do nas najemca, którego autorska oferta będzie stanowiła wartość dodaną na kulinarnej mapie Wrocławiamówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

Wcześniej z OVO Wrocław związał się również ekskluzywny salon urody i SPA Kandara. Trwa dalsza komercjalizacja lokali usługowych i handlowych. Na parterze budynku będą działały sklepy, butiki czy lokale gastronomiczne, w tym między innymi OVO Bar & Restaurant.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu