EN | PL
DoubleTree by Hilton Wroclaw oficjalnie otwarty w OVO Wrocław

DoubleTree by Hilton Wroclaw oficjalnie otwarty w OVO Wrocław

W kompleksie OVO Wrocław oficjalnie otwarto ekskluzywny hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw. W uroczystości uczestniczyli projektanci i inwestorzy kompleksu, najważniejsi przedstawiciele sieci Hilton Worldwide, a także zagraniczni i polscy dziennikarze.

Na oficjalne otwarcie wrocławskiego hotelu DoubleTree by Hilton do stolicy Dolnego Śląska przylecieli przedstawiciele sieci Hilton Worldwide, a także reprezentanci kompleksu OVO Wrocław, między innymi Asaf Gottesman, architekt koncepcyjny OVO Wrocław z prestiżowej paryskiej pracowni GSA i jeden z inwestorów, a także Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

Oficjalne otwarcie hotelu DoubleTree by Hilton to kolejny krok w rozwoju OVO Wrocław. Pięciogwiazdkowy hotel stanowi ważny element nowoczesnego, wielofunkcyjnego kompleksu. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w jego realizację – mówił Shuckie Ovadiah.

Z kolei Asaf Gottesman podkreślał, że marka DoubleTree by Hilton doskonale pasuje do spójnej koncepcji obiektu: – Przykładamy dużą wagę do tego, by OVO wyróżniało się najwyższą jakością usług, połączoną z otwartą, przyjazną atmosferą. Tworzymy w ten sposób nową jakość we Wrocławiu – dodał.

Hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw w OVO Wrocław jest pierwszym na Dolnym Śląsku i czwartym w Polsce, działa już od miesiąca. Od momentu otwarcia notuje bardzo wysoki poziom rezerwacji.

DoubleTree by Hilton to kolejna prestiżowa marka, która nawiązała współpracę z OVO Wrocław. Wcześniej z kompleksem związał się ekskluzywny salon urody i SPA Kandara. Swoją działalność rozpocznie tutaj międzynarodowa sieć klubów sportowych Holmes Place. W kompleksie działać będzie również lider usług concierge w Polsce - Warsaw Concierge Group i restauracja Think Love Juices, będąca autorskim pomysłem modelki Anny Jagodzińskiej. Wszystkie marki debiutują we Wrocławiu.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu