EN | PL
Już niedługo otwarcie Holmes Place w OVO Wrocław

Już niedługo otwarcie Holmes Place w OVO Wrocław

Ekskluzywny klub fitness i wellness, należący do międzynarodowej sieci Holmes Place, już wkrótce otworzy się w OVO Wrocław. Od 4 listopada rusza przedsprzedaż miejsc członkowskich.

 

Holmes Place to prestiżowy klub oferujący komfortową przestrzeń do treningu i relaksu, a także spotkań ze znajomymi – wszystko w standardzie ultra-premium. Zespół Holmes Place tworzą najlepsi eksperci fitness oraz trenerzy personalni.

 

Klub zapewnia przygotowane profesjonalnie i zgodnie z najnowocześniejszymi trendami pakiety zajęć grupowych, a także treningu ciała i umysłu. Programy tych zajęć opracowała znana na całym świecie marka Les Milles. Klub oferuje również własne, autorskie programy, jak Made in Brazil, AirFit czy Spartans. Tylko w Holmes Place można wypróbować najnowsze formy treningu, jak Barre Workout czy Floatlift.

 

Już od 4 listopada można skorzystać z wyjątkowej oferty w ramach przedsprzedaży miejsc członkowskich w Holmes Place. Więcej informacji w biurze przedsprzedażowym na 3 piętrze OVO Wrocław.

 

Holmes Place tworzy niepowtarzalną strefę Health & Beauty w OVO Wrocław – wraz z ekskluzywnym salonem urody i SPA Kandara oraz restauracją Think Love Juices, autorskim pomysłem supermodelki Anny Jagodzińskiej. Przemyślany dobór najemców sprawił, że usługi doskonale się dopełniają i uzupełniają. Oferta w strefie jest kompleksowa i dostosowana do oczekiwań i potrzeb osób najbardziej wymagających.

godziny otwarcia biura: poniedziałek - piątek 10.00 - 20.00

od 19.11 biuro będzie również czynne w sobotę w godzinach 10.00 -14.00

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu