EN | PL
Nowe marki w OVO

Nowe marki w OVO

Nowe marki w OVOCzas na kolejną restaurację, butik i kawiarnię. Nowi najemcy w OVO Wrocław to Campo, autorski pomysł na grill house, Isabell Boutique by Milano oraz Etno Cafe.

 

Campo to współczesny grill house serwujący argentyńskie steki oraz autorską kuchnię z południowoamerykańskimi akcentami. W menu znajdziemy dania przygotowanie w duchu „comfort food”, z najwyższej jakości wołowiny z certyfikatem „bio”, z wykorzystaniem lokalnych produktów oraz sezonowych owoców i warzyw. W przestronnym, oryginalnym wnętrzu Campo będzie można spotkać się na lunch, kieliszek wina i lekkie przekąski po pracy oraz kolację z grupą przyjaciół.

 

Z kolei Etno Cafe jest kultową wrocławską kawiarnią i rzemieślniczą palarnią kawy. Sprowadza unikalne gatunki kawy m.in. z Etiopii, Brazylii, Papui Nowej Gwinei lub Gwatemali.

 

Trzecim z nowych najemców jest Isabell Boutique by Milano. Oferuje bogaty wybór z kolekcji high-fashion najbardziej znanych światowych marek, jak również modne dodatki i akcesoria.

 

W OVO Wrocław działają już hotel DoubleTree by Hilton i OVO Bar & Restaurant. Skompletowani są również najemcy strefy health & beauty. Tworzą ją Holmes Place, międzynarodowa sieć ekskluzywnych klubów sportowych, Think Love Juices, autorska restauracja słynnej top modelki Anny Jagodzińskiej, jak również ekskluzywny salon urody i SPA Kandara.

 

Komercjalizację prowadzimy konsekwentnie, tak by oferta najemców jak najlepiej się uzupełniała. Przestrzeń handlowo-usługowa w OVO Wrocław zajmuje łącznie 4 600 mkw. Obecnie najemcy zajęli już ponad 75% tej powierzchni. 

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu