EN | PL
Nasze patio przyciąga

Nasze patio przyciąga

Zieleń naszego wewnętrznego dziedzińca pięknie komponuje się z elegancką bielą elewacji OVO Wrocław. Jest coraz więcej powodów, by spędzać tu czas.

 

Mała architektura i kompozycja zielonej części naszego wewnętrznego patio nawiązują i doskonale współgrają z kształtem budynku OVO. Zieleń płynnie łączy się również ze stylową kostką brukową. Tu także widać, że nasz kompleks tworzy spójną całość w każdym, najdrobniejszym nawet elemencie. Zieleń w patio przypomina już wielkomiejski park w miniaturze. Daje oddech w sercu ruchliwego miasta, a ławeczki zachęcają do chwili relaksu. Przemyślane podświetlenie, umieszczone m.in. przy każdym z drzew, sprawia, że zieleń pięknie prezentuje się również po zmroku.  

 

Nasz wewnętrzy dziedziniec jest otwarty i dostępny dla wszystkich mieszkańców miasta oraz osób odwiedzających Wrocław. To będzie nowe miejsce spotkań w stolicy Dolnego Śląska. Ze względu na klimat można je porównać do nowego wrocławskiego Rynku, choć biel i zieleń nadają patio świeży charakter, unikatowy w mieście.

 

Już niedługo w wewnętrznym dziedzińcu otworzą się kolejne restauracje i kawiarnie, zachęcając do spędzania w OVO Wrocław czasu. To świetny moment, żeby osobiście odwiedzić patio. Zieleń właśnie nabiera intensywnych kolorów złotej polskiej jesieni.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu