EN | PL
OVO Wrocław wśród 10 najlepszych inwestycji 2016 roku

OVO Wrocław wśród 10 najlepszych inwestycji 2016 roku

W grudniowym numerze magazynu „Builder” znajduje się podsumowanie 12 miesięcy na rynku inwestycji w Polsce przygotowane przez redaktora portalu Kompasinwestycji.pl. Na podstawie projektów wpisanych do obszernej bazy serwisu przygotowano zestawienie największych i najciekawszych inwestycji 2016 roku. Wśród topowej 10 znalazł się kompleks OVO Wrocław. 

Doceniono multifunkcyjny charakter inwestycji – obiekt łączy apartamenty, penthouse'y, biura, lokale usługowe, strefę health&beauty oraz hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw. Uwagę zwrócono także na oryginalną architekturę projektu pracowni GSArch - elewację w całości pokrytą białym Corianem i miękkie, zaokrąglone kształty.

- Realizując OVO Wrocław ustanowiliśmy nowy standard i staliśmy się przykładem umiejętnego łączenia odważnej formy z kompleksową ofertą. Cieszymy się, że dostrzegły to branżowe media mające przekrojowy pogląd na polski rynek inwestycji. To dla nas bardzo ważne wyróżnienie – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

Cały artykuł dostępny jest w grudniowym wydaniu magazyniu „Builder” w artykule „Top 10, czyli inwestycje 2016 roku”.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu