EN | PL
Luksusowa strefa Health & Beauty w OVO Wrocław prawie gotowa

Luksusowa strefa Health & Beauty w OVO Wrocław prawie gotowa

Holmes Place w OVO Wrocław, zaprojektowanym przez pracownię GSArch, to pierwszy klub tej międzynarodowej sieci w Polsce poza Warszawą. Prace wykończeniowe są zaawansowane w 90%. Basen oraz jacuzzi są już niemal gotowe. Z kolei w pomieszczeniach fitness kładzione są wykładziny i montowane drzwi, rozpoczęło się także malowanie. Kończą się również prace w gabinetach ekskluzywnego salonu urody i SPA Kandara. Już w przyszłym tygodniu zacznie się w nich meblowanie.


W grudniu Holmes Place w OVO Wrocław będzie już kompletnie wyposażony w urządzenia oraz przyrządy do treningu. Jako pierwszy klub fitness w Polsce będzie udostępniał sprzęt najnowocześniej linii marki Technogym – Black Diamond. W nowoczesnych pomieszczeniach przestrzenie będą aromatyzowane i ozonowane. Goście skorzystają też z biznesowej strefy Hangout, z wygodnymi fotelami, stolikami i świeżo mieloną kawą, gdzie będzie można popracować lub zrelaksować się.

 

Oprócz Holmes Place oraz Kandara SPA strefę Health & Beauty w OVO Wrocław tworzy, również pierwsza poza Warszawą, restauracja Think Love Juices. W jej pomieszczeniach także trwają prace wykończeniowe. Restauracja to autorski pomysł modelki Anny Jagodzińskiej, która prezentowała kolekcje najwybitniejszych projektantów mody, jak Chanel, Louis Vuitton czy Givenchy. W Think Love Juices będzie bogaty wybór świeżo wyciskanych soków, nektarów i koktajli, a także lekkich dań wegańskich.

 

Przemyślany dobór najemców sprawił, że usługi w OVO Wrocław doskonale się dopełniają i uzupełniają. Doskonały przykład to oferta w naszej strefie Health & Beauty – jest kompleksowa, w pełni dostosowana do oczekiwań i potrzeb osób najbardziej wymagających. Tego brakowało we Wrocławiu – podsumowuje Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

 

Trwa dalsza komercjalizacja lokali usługowych i handlowych. Na parterze budynku będą działały sklepy, butiki czy lokale gastronomiczne.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu