EN | PL
DoubleTree by Hilton Wroclaw najlepszym nowym hotelem tego roku

DoubleTree by Hilton Wroclaw najlepszym nowym hotelem tego roku

Najlepszy nowy hotel tego roku w Polsce działa w OVO Wrocław! DoubleTree by Hilton Wroclaw zaprojektowany przez Gottesman Szmelcman Architecture otrzymał prestiżową nagrodę Eurobuild Awards. Jednym z argumentów był fakt, że nasz kompleks łączy różne usługi na najwyższym poziomie. 

Eurobuild Awards to nagrody przyznawane firmom działającym na rynku budownictwa i nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku magazyn Eurobuild zorganizował już siódmą edycję konkursu w 30 kategoriach. O nagrodę New Hotel of the Year, Poland ubiegały się obiekty, które otwarto w okresie od października 2015 roku do września 2016 roku. Hotelem roku został DoubleTree by Hilton Wroclaw zaprojektowany przez Gottesman–Szmelcman Architecture. Obiekt pokonał sześć innych z całego kraju – trzy z Gdańska i po jednym z Katowic, Krakowa i Łodzi. - Wyróżniliśmy projekt, który naszym zdaniem najlepiej spełniał kryteria konkursowe i wyróżnił się na tle pozostałych. DoubleTree by Hilton Wroclaw jest przykładem trendu łączenia różnych usług i zapewniania najwyższego standardu obsługi w spójny, przemyślany sposób, dostosowany do oczekiwań najbardziej wymagających – mówi Ewa Andrzejewska, redaktor naczelna magazynu „Eurobuild Central & Eastern Europe”, która wspólnie z Piotrem Kraśko poprowadziła galę wręczenia nagród Eurobuild Awards.

Wrocławski hotel sieci DoubleTree by Hilton działa w wielofunkcyjnym kompleksie OVO Wrocław. – Stworzyliśmy obiekt otwarty, kreujący nową jakość przestrzeni miejskiej, a przy tym płynnie wpisujący się w architekturę Wrocławia. W OVO Wrocław różne funkcje łączą się ze sobą i wzajemnie uzupełniają – podkreśla Asaf Gottesman, współzałożyciel Gottesman Szmelcman Architecture.

Hotel sieci DoubleTree by Hilton, z jej filozofią przyjaznej atmosfery i usług na najwyższym poziomie, doskonale komponuje się z tą wizją.  Stanowi kluczowy element OVO Wrocław, czyli nowoczesnego i spójnego obiektu typu mixed-use, zlokalizowanego w sercu rozwijającej się europejskiej metropolii – podsumowuje Ron Ben Shahar, partner Angel Poland Group, jeden z inwestorów OVO Wrocław. 

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu