EN | PL
Już działa luksusowa strefa Health & Beauty w OVO Wrocław

Już działa luksusowa strefa Health & Beauty w OVO Wrocław

Klub fitness prestiżowej marki Holmes Place i ekskluzywny salon Kandara SPA są już otwarte. Strefa Health & Beauty w OVO Wrocław oferuje m.in. ćwiczenia na deskach na powierzchni wody, trening inspirowany baletem, rytuały piękna i networking przy zdrowych koktajlach. Zapraszamy! Dziś dzień otwarty w Holmes Place.

 

Holmes Place to pierwszy na Dolnym Śląsku klub fitness tej prestiżowej marki. Można w nim korzystać z najwyższej jakości sprzętu cardio oraz siłowego, basenu typu infinity, a także bogato wyposażonej strefy funkcjonalnej. Zespół klubu tworzą najlepsi trenerzy personalni. Grafik ćwiczeń jest bardzo różnorodny. Co oferuje? W Holmes Place można uczestniczyć m.in. w zajęciach Floatfit®, które w całości odbywają się na specjalnych deskach pływających na powierzchni wody. Na uwagę zasługuje też Barre Workout – trening inspirowany baletem, który łączy w sobie również jogę i Pilates. Holmes Place proponuje  także zajęcia grupowe opracowane przez znaną na całym świecie markę Les Mills – od treningu ze sztangą Bodypump, aż po trening ciała i umysłu Bodybalance. W klubie nie brakuje udogodnień, takich jak suszarki do strojów kąpielowych. Pomieszczenia klubu są aromatyzowane i ozonowane. Po treningu można skorzystać z basenu, jacuzzi oraz saun: suchej i parowej. Ciekawą propozycją jest także przyjazna biznesowi strefa Hangout, z wygodnymi fotelami, stolikami i świeżo mieloną kawą, gdzie można popracować lub zrelaksować się.

 

Ekskluzywny salon piękna

W ekskluzywnym salonie Kandara SPA gości wita elegancka recepcja z wygodną poczekalnią. Strefę zabiegową tworzy siedem gabinetów do: masażu i zabiegów pielęgnacyjnych, zabiegów dla dwojga, manicure oraz osobny do pedicure. W ofercie salonu znajduje się bogaty wybór masaży, w tym sportowych, relaksacyjnych, aromaterapeutycznych czy gorącymi kamieniami. Salon proponuje też duży wybór zabiegów na twarz. Zadbać będzie można o dłonie i stopy – w ofercie znajduje się m.in. manicure (klasyczny, hybrydowy, japoński), SPA dłoni, pedicure (klasyczny, hybrydowy). Ciekawą propozycją są zabiegi na ciało, między innymi Rytuał Tranquillity czy Lime & Lemongrass Ritual. Całość uzupełnia kosmetyka upiększająca. Ze strefy Health & Beauty w OVO Wrocław skorzystają zarówno mieszkańcy apartamentów, pracownicy biur i goście hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw, jak i wrocławianie.

Już wkrótce strefę uzupełni pierwsza poza Warszawą restauracja Think Love Juices – autorski pomysł znanej modelki Anny Jagodzińskiej. Będzie można spróbować tutaj bogatego wyboru koktajli oraz dań wegańskich.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu