EN | PL
OVO Wrocław walczy o prestiżową nagrodę. Zagłosuj!

OVO Wrocław walczy o prestiżową nagrodę. Zagłosuj!

OVO Wrocław walczy o nagrodę przyznawaną przez najpopularniejszy na świecie portal o architekturze - ArchDaily's Building of the Year Awards. Każdy może zagłosować do 30 stycznia na stronie internetowej organizatora.

ArchDaily to najpopularniejszy na świecie portal o architekturze. Co miesiąc odwiedza go kilka milionów czytelników. Serwis każdego roku przyznaje swoje nagrody architektoniczne pod nazwą ArchDaily's Building of the Year Awards. Decydują czytelnicy – to oni z grona pogrupowanych według funkcji obiektów na całym świecie głosują na te, które wydają się im najciekawsze i najbardziej warte dostrzeżenia.

W tym roku nagrodę ma szansę otrzymać kompleks OVO Wrocław, który jest pierwszą w Polsce budowlą nawiązującą do nurtu architektonicznego zwanego blobitekturą. Został zaprojektowany przez renomowaną paryską pracownię Gottesman Szmelcman Architecture.

- To dla nas bardzo ważne wyróżnienie i motywacja do dalszego rozwoju. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami uda nam się rozsławić wrocławską architekturę na świecie. Bez wątpienia na to zasługuje - jest otwarta, inspirująca, wielokulturowa, a przez to niezwykle ciekawa i wyjątkowa. Serdecznie zachęcam do głosowania. Pokażmy siłę, jaka drzemie we Wrocławiu – mówi Asaf Gottesman, architekt koncepcyjny kompleksu i jeden z inwestorów.

 

Na OVO Wrocław można zagłosować na stronie ArchDaily.com do 30 stycznia włącznie. Wymagana jest rejestracja, na przykład przez Facebooka. Każdy zarejestrowany użytkownik może oddać jeden głos w danej kategorii. 31 stycznia rozpocznie się druga runda głosowania na projekty, które zdobyły najwięcej głosów w poszczególnych kategoriach. Ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi 7 lutego.

 

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu