EN | PL
Duże zainteresowanie biurami klasy A+ we Wrocławiu

Duże zainteresowanie biurami klasy A+ we Wrocławiu

Japońska korporacja, jedna z największych na świecie firm budowlanych, a także ekskluzywny dom maklerski i centrum medyczne wyspecjalizowane w badaniach prenatalnych. To najemcy biur w wielofunkcyjnym obiekcie OVO Wrocław. W ofercie zostało już tylko niecałe 20% powierzchni.

W kompleksie OVO Wrocław znajduje się blisko 4 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A+. To łącznie 28 jednostek na trzecim piętrze budynku. Obecnie najemców znalazło już 3100 mkw. powierzchni. Istotne znaczenie ma fakt, że nowoczesna przestrzeń w doskonałej lokalizacji, to na rynku rzadkość. Po drugie, prestiżowi najemcy działający już w naszym kompleksie, jak hotel sieci DoubleTree by Hilton czy Holmes Place, przyciągają kolejnych – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

 

Kto wynajmuje biura w OVO Wrocław?

W futurystycznym, charakterystycznym kompleksie swoje biuro otwiera japońska korporacja Kajima, jedna z największych spółek budowlanych na świecie. Zajmie 200 mkw., a w biurze pracować będzie do 25 osób. Nowym najemcą został również ekskluzywny dom maklerski Michael/Ström, który zajmie 153 mkw. – Obecnie intensywnie rozwijamy naszą działalność w Polsce. Otwieramy biura w największych polskich metropoliach, a prestiżowy adres to jeden z elementów naszej strategii – mówi Piotr Bawolski z domu maklerskiego Michael/Ström, dyrektor oddziału wrocławskiego i sprzedaży na region Dolny Śląsk.

W OVO Wrocław znajdzie się również Centrum Medyczne Ginemedica, specjalizujące się w badaniach prenatalnych. Na 140 mkw. znajdą się cztery gabinety lekarskie. – Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem USG i kadrą wysokiej klasy specjalistów. Zależało nam na tym, by z jakością naszych usług korespondowała wyjątkowa lokalizacja, w komfortowym obiekcie w centrum miasta, z eleganckim, oryginalnym designem – podkreśla dr Mateusz Tylko z Centrum Medycznego Ginemedica. Nowymi najemcami są też Kancelaria Inlegis oraz Futuro Finance.

 

Biura dla inwestorów

Biura w OVO Wrocław są również na sprzedaż, co jest rzadkością na rynku. Większość kupujących stanowią inwestorzy, którzy nabywają biura pod wynajem. W kompleksie, zaprojektowanym przez prestiżową paryską pracownię GSArch (architektem koncepcyjnym jest Asaf Gottesman) mieszczą się biura, apartamenty i hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw, restauracje, kawiarnie i butiki, a także ekskluzywna strefa Health and Beauty. Właściciele biur, ich pracownicy, a także partnerzy biznesowi mają dostęp do wszystkich funkcji OVO Wrocław. Mogą korzystać m.in. z reprezentacyjnego lobby, serwisu hotelu oraz jego centrum konferencyjnego czy sali balowej, usług concierge’a, luksusowego klubu fitness z basenem, a także salonu urody i SPA. Obecnie w ofercie OVO Wrocław pozostało niecałe 20% powierzchni biurowej (5 jednostek, łącznie 700 mkw.).

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu