EN | PL
Lider rynku doradców finansowych otworzy biuro w OVO Wrocław

Lider rynku doradców finansowych otworzy biuro w OVO Wrocław

Futuro Finance, firma specjalizująca się w doradztwie finansowym, dynamicznie się rozwija w skali ogólnopolskiej. Na siedzibę drugiego oddziału wybrała OVO Wrocław, gdzie zajmie aż 1000 mkw.

Futuro Finance, firma założona w 2010 roku we Wrocławiu, to jeden z liderów na polskim rynku doradztwa finansowego. W tej kategorii firma uzyskała prestiżowe wyróżnienie Finansowej Marki Roku 2016. Obecnie otwiera nowe biuro w stolicy Dolnego Śląska – zajmie aż 1000 mkw. z 3800 mkw. powierzchni biurowej w OVO Wrocław, zaprojektowanym przez prestiżową paryską pracownię Gottesman - Szmelcman Architecture (architektem koncepcyjnym jest Asaf Gottesman). W biurze docelowo pracować będzie 120 osób. W budynku OVO Wrocław znajdą się nowe departamenty sprzedaży i siedziba zarządu.

Otwarcie biura w OVO Wrocław jest bezpośrednio związane z naszą strategią rozwoju. Stale rozszerzamy działalność, coraz mocniej otwierając się również na klientów z zagranicy. OVO zapewnia nowoczesne powierzchnie w klasie A+, a także dostęp do usług na wysokim poziomie, w tym pięciogwiazdkowego hotelu – mówi Agata Brucko-Stępkowska, prezes Futuro Finance, jedyna kobieta z Dolnego Śląska nominowana do tytułu Bizneswoman Roku 2016. Biuro Futuro Finance w OVO Wrocław zacznie działać w czerwcu 2017 roku.  Trwa rekrutacja – aplikacje można przesyłać poprzez serwis www.worklevelup.pl

 

Czym OVO Wrocław przyciąga najemców?

Obecnie w OVO Wrocław pozostało w ofercie około 1000 mkw. powierzchni biurowej. Najemców przyciągają doskonała lokalizacja i najwyższy standard powierzchni biurowych, a także spójna koncepcja wielofunkcyjnego obiektu. Znaczenie ma też fakt, że w naszym kompleksie działają już prestiżowe marki, jak hotel DoubleTree by Hilton czy Holmes Place – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

W kompleksie mieszczą się biura, apartamenty i hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw, restauracje, kawiarnie i butiki, a także ekskluzywna strefa Health and Beauty. Właściciele biur, ich pracownicy, a także partnerzy biznesowi mają dostęp do wszystkich funkcji OVO Wrocław. Mogą korzystać m.in. z reprezentacyjnego lobby, serwisu hotelu oraz jego centrum konferencyjnego czy sali balowej, usług concierge’a, luksusowego klubu fitness z basenem, a także salonu urody i SPA. Stworzyliśmy nowoczesny obiekt typu mixed-use. Dobrze przemyślana kompozycja usług i funkcji zapewnia równowagę między pracą a życiem – podkreśla Ron Ben Shahar, partner Angel Poland Group i jeden z inwestorów OVO Wrocław.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu