EN | PL
Wielkie otwarcie Kandara SPA w OVO Wrocław

Wielkie otwarcie Kandara SPA w OVO Wrocław

Masaże kamieniami z soli himalajskiej, peelingi wykonywane trawą cytrynową oraz kokony wygładzające twarz. To wszystko w towarzystwie gwiazd – Anny Wendzikowskiej, Olgi Bończyk i Alicji Janosz, które zdradzą jak dbają o urodę. 4 marca Kandara SPA zaprasza na wielkie otwarcie nowego salonu w OVO Wrocław.

Kandara SPA to ekskluzywne salony urody działające we Wrocławiu. Marka oferuje szeroki zakres zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych i kosmetologicznych. Najnowszy salon działa od kilku tygodni w OVO Wrocław – zaprojektowanym przez pracownię Gottesman-Szmelcman Architecture.  Koncepcja i architektoniczna forma OVO, przypominająca kroplę wody, spowodowały, że zdecydowaliśmy się na otwarcie naszego nowego salonu właśnie tutaj – mówi Agata Wendzonka, właścicielka salonu. W sobotę o godzinie 10.00 odbędzie się jego oficjalne otwarcie z udziałem aktorki Olgi Bończyk, wokalistki Alicji Janosz, a także dziennikarki Anny Wendzikowskiej. - To takie moje Hollywood w sercu Wrocławia – mówi Anna Wendzikowska, ambasadorka Kandara SPA. O godz. 13:00 odbędzie się specjalne spotkanie z gwiazdami – każda z nich zdradzi swój sposób dbania o urodę.

Sól, trawa, kokon 
Ciekawą propozycją będzie relaksacyjny masaż kamieniami z soli himalajskiej. Uczestnicy dnia otwartego będą mogli spróbować również Lime & Lemongrass Ritual. Autorski peeling ciała, wykonywany przy pomocy trawy cytrynowej, wygładza, nawilża i odżywia skórę. Bez zwątpienia duże zainteresowanie wzbudzi zabieg kokonowy - kojący piankowy kokon otula twarz i ogrzewa skórę, dzięki czemu użyte składniki działają szybciej i skuteczniej, pozostawiają skórę gładką, delikatną i miękką w dotyku. W sobotę w Kandara SPA nie zabraknie szampana, gwiazdorskiej ścianki, poczęstunku przygotowanego przez OVO Bar & Restaurant, a także prezentów – każdy uczestnik otrzyma voucher z 50% rabatem na wybrany przez siebie masaż. Tego dnia będzie można również zapisać się na jeden z zabiegów i otrzymać na niego 20% rabat.

Strefa piękna 
Kandara SPA w OVO Wrocław zajmuje powierzchnię 160 mkw. Strefę zabiegową tworzy siedem gabinetów do: masażu i zabiegów pielęgnacyjnych, zabiegów dla dwojga, manicure oraz osobny do pedicure. Kandara SPA jest częścią strefy Health & Beauty w OVO Wrocław, podobnie jak luksusowy klub fitness Holmes Place. Skorzystają z niej zarówno mieszkańcy apartamentów, pracownicy biur, goście hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw oraz wrocławianie.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu