EN | PL
Medialne otwarcie Holmes Place OVO Wrocław

Medialne otwarcie Holmes Place OVO Wrocław

W OVO Wrocław odbyło się uroczyste media opening pierwszego w Polsce klubu fitness ultra-premium ekskluzywnej sieci Holmes Place. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele marki i dziennikarze.

Holmes Place OVO Wrocław jest pierwszym klubem tej prestiżowej sieci na Dolnym Śląsku, a także jej pierwszym w Polsce klubem ultra-premium. Na uroczystym media opening pojawili się przedstawiciele marki, między innymi Jamie Waring, CEO Holmes Place w Polsce i Czechach. Wydarzenie przyciągnęło wielu dziennikarzy. Całość relacjonowały media lokalne, ogólnokrajowe i lifestylowe, między innymi Gazeta Wyborcza Wrocław, Eska Wrocław, Fakt, Men's Health czy Women's Health.

Dziennikarze zwiedzili strefę siłową i cardio, a następnie strefę funkcjonalną oraz strefę wolnych ciężarów. Poznali pracujących tutaj trenerów personalnych. Eksperci przedstawili najnowsze formy treningu, takie jak Barre Workout (trening zainspirowany baletem, który wykonuje się z wykorzystaniem drążka) czy Floatlift (zajęcia odbywają się na specjalnej desce, która unosi się na wodzie). Nie zabrakło fit-poczęstunku oraz prezentów.

Cieszymy się, że dołączył do nas najemca, którego autorska oferta będzie stanowiła wartość dodaną na mapie Wrocławiamówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.Holmes Place mogą mieszkańcy apartamentów OVO Wrocław, pracownicy biur, goście hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw, a także wszyscy wrocławianie – dodaje. Holmes Place tworzy niepowtarzalną strefę Health & Beauty w OVO Wrocław – wraz z ekskluzywnym salonem urody i SPA Kandara oraz restauracją Think Love Juices, autorskim pomysłem supermodelki Anny Jagodzińskiej. 

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu