EN | PL
20% biur OVO Wrocław już sprzedanych

20% biur OVO Wrocław już sprzedanych

 Oficjalna sprzedaż powierzchni biurowych rozpoczęła się zaledwie dwa miesiące temu, a w OVO Wrocław właścicieli znalazło już 20% lokali. Pod najbardziej prestiżowy adres we Wrocławiu wprowadzą się m.in. kancelarie adwokackie i notarialne, które będą miały dostęp do wielu usług OVO, a także pięciogwiazdkowego Hiltona z zapleczem sal konferencyjnych.

OVO Wrocław to budynek przyszłości. Powstaje według projektu pracowni Gottesman–Szmelcman Architecture, która w opływowej formie połączyła wiele funkcji. W OVO znajdą się więc ekskluzywne apartamenty, lokale usługowe, centrum fitness oraz pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton. I oczywiście najbardziej prestiżowe biura.

Biznes na poziomie

OVO Offices to komfortowe powierzchnie biurowe, które gwarantują więcej niż typowe lokale użytkowe klasy A. Zlokalizowane są na 3 piętrze budynku, którego miękka i opływowa bryła jest jedyna w swoim rodzaju i rozpoznawalna przez wszystkich. OVO znajduje się w samym sercu Wrocławia przy ul. Podwale 82-91, tuż obok gmachu Poczty Głównej i Parku Słowackiego. Jednak doskonała lokalizacja to nie wszystko. Właściciele biur będą mieli dostęp do licznych udogodnień.

- Oferujemy usługę concierge, luksusowe centrum fitness, podziemny parking, a tuż pod powierzchniami biurowymi hotel Hilton z restauracją oraz sala konferencyjna. Dodatkowo biurowe lobby będzie zlokalizowane obok recepcji Hiltona. Wszystko się tutaj dopełnia – mówi Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu. – Nie ma lepszego miejsca do prowadzenia biznesu na najwyższym poziomie.

OVO Wrocław nie proponuje biur na wynajem, ale nietypowo – jedynie na sprzedaż. Biura są oferowane od połowy marca i do tej pory właścicieli znalazło już 5 lokali o powierzchniach od 80 do ponad 200 m kw. To 20% dostępnej w OVO całkowitej powierzchni biurowej, która wynosi 3 850 m kw. W ofercie pozostały jeszcze 23 lokale biurowe. Większość z nich o powierzchni ok. 100 m kw., ale OVO może zaprojektować wnętrze na miarę potrzeb danej firmy. Wtedy projekt uzgadniany jest z przyszłym właścicielem biura.

Skrojony na miarę

- Podobnie jak w przypadku apartamentów, biura cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Miejsce dla siebie znajdują tu kancelarie adwokackie czy biura notarialne, które kładą nacisk na prestiżową lokalizację i ekskluzywne wnętrza. To sprawi, że zwiększy się także prestiż firmy – mówi Ewa Omasta.

Futurystyczny kompleks OVO Wrocław będzie miał w sumie 9 kondygnacji (w tym 2 podziemne).
Na parterze znajdą się lokale usługowe, a także recepcja hotelu Hilton, restauracja i biurowe lobby. Pierwsze i drugie piętro zarezerwowane jest na pokoje hotelu. Na trzecim piętrze znajdą się ekskluzywne biura, a na trzech kolejnych kondygnacjach luksusowe apartamenty. OVO Wrocław będzie miało niezwykłą elewację. Nie tylko jej kształt – przypominający kroplę wody – będzie oryginalny. Do wykończenia zostanie użyty wyjątkowo trwały i elastyczny materiał – Corian. OVO to inteligentny budynek – będzie monitorowany przez
BMS. To nowoczesny system kontroli i sterowania m.in. dostępem do poszczególnych części budynku, bezpieczeństwem pożarowym, oświetleniem czy wentylacją.

Wideo Galeria Kontakt Szukaj apartamentu